Skocz do zawartości

Czyżby nadchodził kolejny update?


pozycjonowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Więc wszystko jasne :) Zgred - proszę o zamknięcie tematu, bo co poniektórzy zaczną litanię pisać....

jak ja lubię takich kolesi co wyskakują przed szereg, przeszkadza Ci że ktoś coś tam sobie pisze? miałeś tatusia lub dzidziusia w SB że masz taki pociąg do zamykania/cenzurowania?

Listopad - ja zacząłem ten temat i mam prawo do jego zamknięcia - skoro uzyskałem wiążącą informację że nie było updat-u to po co pisać pierdoły.... no chyba że chcesz sobie nabić postów :) ale za to Zgred lub Admin ze wschodu da Ci Bana !!!:)

Nowości z branży zoologicznej czyli wszystko dla psa i nie tylko https://www.dlapieska.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Updajtu nie było i pewnie juz nie będzie - nie mają z czego podkręcać, za to akcję ręcznego czyszczenia jak co pół roku już przeprowadzili. Na szczęście nie dużo i nie tam gdzie bolałoby najbardziej ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn do czego? Ręcznego algorytmu? Posadzą setki osób, które całymi dniami będą chodziły i subkiektywnie oceniały strony?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prawdopodobnie nie będzie takich spektakularnych updatów. Różne zwierzęta i inne twory działają na bieżąco, główny inżynier ściemniacz odszedł (odpowiedzialny za mieszanie w kotle). Google widowiskowymi updatami straciło sporo kasy a wyniki nic się nie poprawiły. ;)

W wynikach można zaobserwować, że jak zwykle update dla mobilnych wyszukiwań im nie wyszedł. To przecież normalka. ;)
Tu z blakem się zgodzę, teraz będzie częściej ręczna robota na dochodowe frazy.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że warto czytać

https://www.cnbc.com/id/102669423

a tu artykuł z wykresami po branżach o update którego niby nie było

https://pauledmondson.hubpages.com/hub/May-Day-2015-Google-Update

dodatkowo polecam zapoznać się z ta dyskusją

https://www.blackhatworld.com/blackhat-seo/black-hat-seo/759622-thin-content-manual-web-spam-hit-many-my-sites.html

Ktoś jeszcze uważa, że update nie było i nie będzie w najbliższym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie był to update, bo nie poleciało nic z automatu. Ewidentnie ręczne czyszczenie dochodowych branż. Chyba, że... nauczyli algorytm czytać... w co nie za bardzo wierzę.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie był to update

nie nu skąd, to wszytko sfałszowane badania,a na BHW po prostu tollują .

Szlaf z całym szacunkiem cale Twoje zaplecze nawet blisko nie zbliża się do 1% próbki o które mowa. Nawet nie czytaliście tego co Wam dałem. Rozumiem u Was jak zawsze wszytko "na zielono" :D, i co się dzieje w świecie nie jest ważne.

Ale rozumiem wprowadzać "leszczy" na manowce to taka moda teraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na BHW po prostu tolluja :D

standard :D wprowadzić zamieszanie i siać zamęt, bo komuś coś tam spadło. A jeżeli był jakiś update i go nie widzę u siebie to oznacza, że albo byłem na niego przygotowany (jak Szlafrok zawsze), czyli chłopki się dobrze kiwały :D albo poszedł tylko w stanach a do PL jeszcze nie dotarł.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli był jakiś update i go nie widzę u siebie to oznacza, że albo byłem na niego przygotowany

Własnie a nie, że update nie było bo nie było.

Napisałem wyżej na PiO u wszystkich zawsze "na zielono" :D Taka sytuacja.

Był update bo na bank dostali doory, branży co tymi doorami robione, jeszcze inne rzeczy dostali co może w Polsce jscze nikt nie robi, lub robi i siedzi cicho..

I nie byli to ręczne działania, nie mieli by tyle rąk.

Co nie zmienia faktow że powiadomienia głownie takie:

6u98mqn2.png

Dałem Wam na szybko informacje z trzech nieżalnych od siebie źródeł. Idę pracować bo jest poniedziałek i nie ma sensu uszczęśliwiać kogoś na sile. Miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie czytaliście tego co Wam dałem

A na [cenzura] czytać. Jak obserwujesz algorytm to wiesz na bieżąco.

Te wszystkie czytania to o [cenzura]. Anaiza i obserwacja więcej sie iczy. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Był update bo na bank dostali doory, branży co tymi doorami robione, jeszcze inne rzeczy dostali co może w Polsce jscze nikt nie robi, lub robi i siedzi cicho..

za to akcję ręcznego czyszczenia jak co pół roku już przeprowadzili. Na szczęście nie dużo i nie tam gdzie bolałoby najbardziej ;)

Czytałeś co wczoraj napisałem?

Jeżeli te powiadomienia

2O2sDWz.jpg

uważasz za update algorytmu to ok, update był. Tylko dla mnie update to jest wtedy jak leci co najmniej 30% stron i wszyscy dookoła płaczą. Jeżeli poleciało mi niecałe 1% to uważam, że były to ręczne zabawy (może analizowali zgłoszenia antyspamowe) i nie ma nawet nad czym płakać. A co do czytania sterty makulatury... lepiej postawić kolejnych 10 stron.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności