Skocz do zawartości

Zawodowcy cytaty ceny od 1,5 do 9.55 -starsznie drogo


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

. Otrzymanie przeze mnie pliku index (jeśli jesteś totalnym laikiem nie martw się, pomogę!).

2. Analizuję kod źródłowy strony klienta. Sprawdzam, co można byłoby poprawić.

3. Obserwuję konkurencję w danych słowach kluczowych - czyli badam kody źródłowe stron znajdujących się w pierwszej dziesiątce.

4. Wysyłam do klienta pierwszy raport - zawierający moją analizę konkurencji oraz przewidywane miejsce w poszczególnych wyszukiwarkach. Piszę w nim również, co zamierzam zrobić ze stroną klienta i dokładnie na czym będzie polegać ta ingerencja. To na TYM etapie wysyłasz mi gotówkę!

5. Zmieniam kod źródłowy strony klienta tak, aby był on czytelniejszy dla wyszukiwarek.

6. Redaguję plik robots.txt - czyli wydaję polecenia wyszukiwarkom, które foldery mają być zaindeksowane na serwerze Klienta - jeśli nie chcesz, aby w wyszukiwarkach znalazły się jakieś informacje z Twojego serwera napisz mi, w jakim katalogu się znajdują!

7. Dobieram słowa kluczowe (podane przez klienta) oraz wkomponowuję je w treść strony oraz w nagłówki.

8. Wysyłam do Klienta plik index. Klient sprawdza, czy praca nie zaingerowała zbytnio w treść strony, jaką sobie zamierzył. Jeśli tak, wprowadzam odpowiednie poprawki.

9. Wysyłam do klienta ostateczny plik index. To na TYM etapie wystawiasz mi komentarz!

REJESTRACJA STRONY WWW W 70000 WYSZUKIWAREK!!

Krótko, zwięźle i bez lania wody - dokładnie opisane krok po kroku co i jak! Nie potrzebujesz żadnych profesjonalnych programów, nie musisz nic instalować - zrozumie nawet największy laik znający jedynie podstawy kodu HTML!

Z moim poradnikiem możesz* sprawić, aby strona była na PIERWSZYM miejscu w www.google.pl - największa przeglądarka na świecie i na 1-szym miejscu w Polsce pod względem popularności!

Wypozycjonowanie strony z moim poradnikiem to kwestia kilkunastu minut!

osiągnięcie wyniku w granicach pierwszej strony z wynikami wyszukiwania: google(20) onet(25)

utrzymanie wyniku przez 90 dni od zaindeksowania przez wyszukiwarki(to jest podszywanko pod Google do 1 updatu

Pozycjonowanie stron polega na takim zoptymalizowaniu kodu strony, aby w wynikach wyświetlanych przez wyszukiwarki i katalogi, po wpisaniu określonego zapytania, Twoja strona znalazła się na najwyższej pozycji (na szczycie rankingu tworzonego przez silnik wyszukiwarki). Dzięki temu zestawowi narzędzi, który oferuję na tej aukcji, dowiesz się i zmodyfikujesz samodzielnie Twoją stronę tak, aby wyszukiwarki umieszczały ją na szczycie wyników wyszukiwania na dowolnie określone przez Ciebie hasła.

Opierajac sie na moim doswiadczeniu doszedlem do wniosku, ze warto przekazac ta wiedze dalej. Za jedyne 4 zl pozyskasz wiedze prawdziwych profesionalistow !!! zarabiaj po 100-500 zl na jednej aukcji !!! KONKURENCJA SPI, NIE PRZESPIJ TAKIEJ OKAZJI !!! Gotowy kod, w ktorym zmieniasz wyrazy (slowa kluczowe) dodajesz do wyszukiwarek i po 2 tyg masz niesamowite efekty

Nie dodaje komentarza bo nie warto

Zastanawiam się czy za tą cenę nie należało by dodawać klientowi "Plwocin królika " w paczce promocyjnej 8)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też coś dodam:

https://allegro.pl/show_item.php?item=35666857

Opis aukcji - standard (meta tagi za 3,99 zł)

Zwróćcie uwagę na to jakie programy są uruchomione na zrzutach ekranu i nazwy plików w tych programach.

Inne teksty:

W Internecie bez problemu znajdziesz wiele firm, zajmujących się pozycjonowaniem stron.

Jednorazowe pozycjonowanie strony to koszt od 100zł w górę !!!

Sądzisz, że 100zł za pozycjonowanie

strony to za dużo?!

DOBRZE TRAFIŁEŚ !!!

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są własnie zgięcia Pały :!: :twisted:

Myslałem że nasz rynek trochę się rozrusza a Nasz rynek poszedł na chłam.

Bo tak jest najłatwiej zresztą łatwiej zrobić przekret niż się napracować.

Cecha społeczna i tutaj wychodzi.

Czekamy na ciekawsze cytaty z ogloszeń pseudopozycjonerów z Allegro czy też z innych miejsc w internecie

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na to jakie programy są uruchomione na zrzutach ekranu i nazwy plików w tych programach.

Ale napisałem głupotę! Przyznaję się :oops:

Chodziło mi o MS Painta, że przerabia tam te swoje screeny, ale przecież nic z tego nie wynika... Mógł tylko je tam wklejać.

================

Po co płacić jakiejś firmie za pozycjonowanie?! Przecież nie ma w tym nic trudnego. Wystarczy poznać kilka podstawowych zasad pozycjonowania stron WWW.

https://allegro.pl/show_item.php?item=34472609

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem że nasz rynek trochę się rozrusza a Nasz rynek poszedł na

rozruszał sie rynek https://tinyurl.com/49dza i na dodatek teraz kazdy szanujący się "hosting" proponuje pozycjonowanie https://tinyurl.com/4apmp

wystarczy poczytać komentarze tych sprzedawców

coz PR strony mi sie nie zmienil czyli raczej nic to nie dalo, liczba odwiedzin tez jaks nie wzrosla, na wyszukiwarkach tez nie jest tak pieknie, wiec kicha. no ale za ta kase nie bede wystawial negatywa
wystawiam pozytywa, ale.... niestety miałem się znaleźć w pierwszej 20, tymczasem nie ma mnei nawet w pierwszej 60-tce mimo ze spory czas minął od działań tego usera i dawno porejestrowane zmiany zostały oraz zakładany czas minął

Canon sony aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe - promocja. Atrakcyjny system ratalny. Katalog stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma tego złego... Chłopcy uczą się i wspominają nawet o optymalizacji, a terminy z 24 godzin przesunęły się na dwa tygodnie. Nie jest źle ;) alee...

te wszystkie pseudo-oferty pesudo-pozycjonerów świetnie wpasowują się w oczekiwania statystycznego klienta. Nawet reklamacji nie złoży, bo przecież śmieszna kasa. No i ugruntuje się pogląd, że to kwestia "kilku linijek kodu za kilka złotych po kilku dniach".

Jeszcze pożałujemy, że seopl nie nabrało mocy prawnej, nie zaistniało na rynku i nie wykonało edukacyjnej robótki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem cos milego,

ze cos sie zaczyna zmieniac...

Ostatnio przyszedl do mnie Klient... ktory kupil "usluge" na

Allegro za 9.99 i sam powiedzial ze bylo szkoda czasu...

zgodzil sie zaplacic mi kilkaset zł...

Mysle ze to pseudopozyzjonowanie

bardziej szkodzi tym co je oferuja niz tym co sie znaja i

ze Klienci tych cwaniakow na Allegro po kilku tygodniach

sie orientuja o co chodzi...

......Brzydza mnie ludzie co sie szmaca w sieci za dyche :].

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......Brzydza mnie ludzie co sie szmaca w sieci za dyche :].

Ogolnie mnie mnie brzydza ludzie co siebie (raczej swojej pracy) nie cenia....

W kazdej dziedzinie mozemy znalezc pseudofachowcow. Klient z glowa gdzie pojdzie ?

Ostatnio przyszedl do mnie Klient... ktory kupil "usluge" na  

Allegro za 9.99 i sam powiedzial ze bylo szkoda czasu...  

zgodzil sie zaplacic mi kilkaset zł...

I poszedl po rozum do glowy ;) Raczej juz nigdy nie sprobuje kupowac uslug po smiesznych cenach i od byly kogo...

Pozdrawiam

Jurdziol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam powiedzial ze bylo szkoda czasu...

Na samoedukację klientów nie licz. Większość dojdzie do innego wniosku, mianowicie: "pozycjonowanie nie działa" plus to, co wyżej.

I bardzo dobrze, bo gdyby każdy chciał normalnie pozycjonować swoją tronę to poprostu pozycjonowanie stało by się niemożliwe, przynajmniej długoterminowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samoedukację klientów nie licz. Większość dojdzie do innego wniosku, mianowicie: "pozycjonowanie nie działa" plus to, co wyżej.

a sa i tacy (sadze, ze spora grupa) ktorzy nie wiedza w ogole co to 'pozycjonowanie'. po pokazaniu im wynikow w wyszukiwarkach pytaja - czy to legalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sa i tacy (sadze, ze spora grupa) ktorzy nie wiedza w ogole co to 'pozycjonowanie'. po pokazaniu im wynikow w wyszukiwarkach pytaja - czy to legalne.

... albo mówią, że to zwykłe kombinowanie.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności