Skocz do zawartości

[inne] "Kobiety z Algieru"


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze dwa dni temu prowadziłem "gorący" spór z pewna malarką która twierdziła , że malarstwo się nie opłaca :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czy inaczej ciekawe ilu z Was chciał bym mieć takie dzieło na ścianie, bo ja mimo wszystko chyba nie ^_^

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, wystarczy przejść sie po galeriach w NY ;) ceny niekiedy mają z kosmosu a szczerze mówiąc większość "dzieł" to szympans lepiej by popełnił ... Wszystko jest obecnie kwestią wyrobienia komuś "nazwiska" + wymyślenie ideologii dla "dzieła".

Kiedyś z paroma kumplami z ASP zrobiliśmy wernisaż - "dzieła" to były blaty ze stołów na których chłopaki odbijali grafiki. Padaliśmy ze śmiechu jak "krytycy" dorabiali głębszy sens tym wystawionym zasyfionym blatom stołowym ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O lody czy lody?

O bitą śmietankę.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko jest obecnie kwestią wyrobienia komuś "nazwiska" + wymyślenie ideologii dla "dzieła".

Jak z logo za 90k

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty na prawdę myślisz, że ktoś ma ochotę z Tobą głupio dyskutować? Nie wiem, czy wydaje Ci się to fajne, uważasz, że błyszczysz wiedzą, elokwencją, inteligencją...

Mi kojarzysz się z typowym:

2prcot0.jpg

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności