Skocz do zawartości

Takie pytanie o frazę


decent

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli chcesz pozycjonować na dwie czy kilka fraz to pozycjonujesz na początku z tak dobranymi anchorami aby zawierały frazy kluczowe i aby nie dostać filtra na słowo

Przykładowo pozycjonujesz na frazy

1. gumki

2. gumowce

3. gumiaki

na początku dajesz anchory

a. gumki gumowce gumiaki

b. gumki gumiaki

c. gumowce gumiaki

d. gumki gumowce

e. gumiaki gumki

f. gumiaki gumowce

g. gumowce gumki

potem wzmacniasz słowa które chcesz pozycjonować

i dajesz :

a. gumiaki

b. gumowce

c. gumki

możliwości jest wiele, to tylko taki przykład najważniejsze jest zróżnicowanie na początku w celu unikniecia filtra na fraze.

-------------------------------------------------------------------------------

Ale to kurka blaszka powinieneś sam się dowiedzieć jakbyś uważnie przeglądał forum !!!

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Zwłaszcza, że na słabiej oblegane frazy raczej filtra nie dostaniesz. Chyba, że się postarasz i w ciągu jednego tygodnia dodasz z kilka setek linków do nowej domeny :D

Blog - marketing internetowy, reklama w wyszukiwarkach, SEO, SEM, Usability

Darmowe kursy do pobrania: Google AdWords, zaktualizowany kurs Google Analytics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zróżnicowanie na początku w celu unikniecia filtra na fraze.

podważę Twoją teorię Berb, stosowałem właśnie tą technikę i niestety załapałem się na filtr, najprawdopodobniej jest tak z każdą nowo pozycjonowaną domeną, problem w tym, że nie wiem dlaczego akurat to jedno słowo ? Pierwszy silny link ? Wątpliwe, a jednak sobie gdybam ...

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wlaśnie jedną stronę w filtrze, na domenie która w google jest od 3 lat, na słabiutką frazę (30 lepszych katalogów pewnie da top3),

domena miała przez te lata kilkanaście linków, dwa miesiące temu dorzuciłem w przeciągu tygodnia ok. 30 z tych lepszych katalogów, strona z top5 jest na 4 stronie wyników :D a na drugą można wejść nową stroną kontentem + średnim linkiem...

wszystko możliwe :D

//edit

anchory różnicowalem na dodatek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant

czyli nie rozdzielać fraz przecinakmi lub myślnikami ???

pozycjonuje i pozycjonuje ogólnie jest ok ale jest jedna fraza która doprowadza mnie do szału cały czas skacze na google pomiędzy 3 a 9 nie jest jakaś wybitnie mocna lecz wchodzi w skład większej frazy

cos na zasadzie

gumowce - gumki gumiaki

przymierzam się do następnych fraz

są dość słabe i chce to załatwić jednym wpisem dlatego moje pytanie czy frazy rozdzielać przecinkami myślnikami czy wystarczą tylko spacje :D

Ale to kurka blaszka powinieneś sam się dowiedzieć jakbyś uważnie przeglądał forum

taki upał że nie chciało mi się szukać przynaje

decent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwości jest wiele, to tylko taki przykład najważniejsze jest zróżnicowanie na początku w celu unikniecia filtra na fraze.

Nie obraź się Beerbant, ale totalne głupoty piszesz i wprowadzasz ludzi w błąd.

Od kilku miesięcy wszyscy tu im tłuką, że tak właśnie nie należy robić, bo:

a) "filtra" tym nie unikniesz - sprawdzone - patrz wypowiedzi innych.

B) wypozycjonujesz się co najwyżej pod "gumowce gumiaki", a takiego czegoś nikt w google nie wpisuje.

c) różnicując anchory wcale nie zmniejszasz prawdopodobieństwa "filtra". Ostatnio dostałem takowego na WSZYSTKIE frazy znajdujące się w anchorach linków i to do starej (3-letniej) domeny.

d) jak różnicować anchory to w taki sposób, aby objąć jak najszerszy zestaw możliwości, które ludziom przyjdą do głowy przy wpisywaniu zapytania, np:

- tanie gumiaki

- ciepłe gumofilce

- gumofilce dla rolnika

a nie:

- gumiaki gumofilce gumowe

Jako osobne anchory z linkiem prowadzacym do tej samej strony? O to Ci chodzilo?

Strzel Redbula:)

:P tudzież zacznij czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Zwłaszcza, że na słabiej oblegane frazy raczej filtra nie dostaniesz. Chyba, że się postarasz i w ciągu jednego tygodnia dodasz z kilka setek linków do nowej domeny B)

Dodałem w ciągu jednego tygodnia 1600 linków na jeden średnio popularny anchor i filtru nie było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem w ciągu jednego tygodnia 1600 linków na jeden średnio popularny anchor i filtru nie było :P

nie zbadane są wyroki google :) . Wszystko też kwestią szczęścia, jeden doda 3 mocniejsze linki z tym samym anchorem i złapie filtr a jeszcze inny doda 1500 linków i filtra mieć nie będzie B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca jest tak, że Beer nie ma racji. Pozycjonowałem na 5 fraz : słowo xxxxx, słowo yyyyyy ...itp. Efekt jest taki, że na oblegane "słowo" strona była też w miarę wysoko, a po dodaniu paru linków z tym anchorem jest w przedpokoju TOP10.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak, dlatego że przy frazach składających się z kilku "podfraz", większość "mocy" takiego linka idzie zawsze na pierwszy człon (testowane przy rozdzielaniu ich przecinkami). Reszta członów dostaje marginalny power.

Taki link będzie o wiele słabszy od linka zawierającego tylko jedną konkretną frazę.

Dlatego różnicowanie anchorów trzeba robić z głową bez bezmyślnych kombinacji słów.

Zawsze też dodanie do trzech katalogów z różnymi anchorami jest dużo lepsze niż dodanie do tychże jkakichś dziwnyh łączonych anchorów. Cały pic polega wtedy na rozłożeniu ich liczebności w/g wagi.

Pisałem o tym już dawno temu.

Osobom pozycjonującym wiele fraz mogę podpowiedzieć, że do qlwebów da się dodać kilka odnośników do tej samej strony zawierających zupełnie inne anchory. Pokombinujcie, bo to się opłaca :P

Dodałem w ciągu jednego tygodnia 1600 linków na jeden średnio popularny anchor i filtru nie było

Dokładnie to miałem na myśli pisząc, że różnicowanie niekoniecznie chroni przed "filtrem". Znam parę osób które przeprowadziły analogiczne testy z analogicznym rezultatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerg właśnie czytam co piszesz i oczom nie wierzę B)

Ty mój autorytecie w dziedzinie seo tłukący ludzi patelnią i wbijający im do głowy jakieś swoje teorie.

Beerbant ma dużo racji - różnicowanie jest konieczne. Ty zerg masz tyle racji, że trzeba to robić z głową.

Kto ma rację Beerbant czy Zergawis?

Ja nic nie mówię ale zobaczcie jakie pozycje w serpach osiąga Beerb. Jest 2 na pozycjonowanie.

A widzial ktoś kiedyś strony wypozycjonowane przez Zergawisa? Ja na przykład nie widziałem ani jednej.

Wnioski wyciągnijcie sami.

Co do filtru to absolutnie nic nie daje 100% pewności uniknięcia go.

Filtra się nie unika, z filtra się wychodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nimek, mój ty przewspaniały pozycjonerze który "za odpowiednie pieniądze wypozycjonuje każdą frazę"!

Rzeknij mi jeno:

- Gdzie napisałem że różnicowanie NIE JEST KONIECZNE?

Ja się tylko czepiam niezbyt przemyślanego mixu fraz zaproponowanego przez Breebanta.

Naucz się o Wspaniały Rycerzu czytać słowo pisane ze zrozumieniem, bo w umiejętności tej wielu przybyłych tu Pokemonów przewyższa Ciebie, przez co spam jeno bezużyteczny produkujesz.

A mądrość którą zawarłeś na końcu swego jakże wiele wnoszącego do dyskusji posta:

Co do filtru to absolutnie nic nie daje 100% pewności uniknięcia go.

już dwa razy w tym wątku przed Tobą poruszyć zdążyłem na sposoby wszelakie.

Miłego dnia życzę Ci o Błędny Rycerzu, i roztropności większej w trolowaniu na tym zacnym forum.

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności