Skocz do zawartości

[inne] Aktorki filmów dla dorosłych bez makijażu - zobacz różnicę :)


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wbrew pozorom ten filmik i "sztukę" makijażu bardzo wiele łączy. Szczęście w nieszczęściu - nie jestem wzrokowcem :)

Mojego kolegę też o to podejrzewaliśmy, jakie kwiatuszki potrafił wyrwać, nie wiadomo było co zrobić z oczami, a on miał tylko mocno specyficzny gust, rzekł bym dla koneserów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na świat przyszła córka państwa Feng. I według słów ojca nie dość, że nie była podobna do żadnego z rodziców, to jeszcze – jak oświadczył pan Feng – była „brzydka jak noc”. Na początku pan Feng podejrzewał, że małżonka go zdradziła.

Ale ta szła w zaparte, że jest mu wierna. Po kolejnej kłótni kobieta w końcu wyznała, że jej obecna uroda to wynik operacji plastycznych jakie przeszła! Bo wcześniej faktycznie nie grzeszyła urodą...

Natychmiast wypełnił papiery rozwodowe i wystąpił o odszkodowanie za kłamstewka żony.

O dziwo, sąd przyznał mu rację! Pan Feng za swoje straty moralne otrzyma ponad 350 złotych odszkodowania!

źródło: https://www.fakt.pl/Pozwal-zone-do-sadu-bo-byla-brzydka-zona-urodzila-brzydkie-dziecko-pozwal-ja,artykuly,184110,1.html xD

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności