Skocz do zawartości

Czy "seo" to wciąż pojęcie raczej tylko branżowe?


Linkman

Rekomendowane odpowiedzi

Linkman gadamy o różnych rzeczach, widzę nie rozumiesz co znaczy zarabiać. Maluch też jest samochodem i ma 4 kola i co z tego? A nic.

Nie da się obecnie zrobić TOPy w branżach co przynosi sensowny zysk bez kasy, softów, wiedzy, doświadczenia.

Blogi o kotach co przynoszą 200 zl z ADsense mnie osobiście nie interesują w kontekście dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@CheNelly, aby zostać adwokatem albo lekarzem, trzeba lata studiów po czym aplikacji i specjalizacji, też parę lat. Aby mieć własną stronę internetową na której opisuje się na przykład własną pracę albo zainteresowania, niewiele trzeba. A jak ktoś ma lekkie pióro i ma o czym pisać i zyskuje stałych czytelników, to pozycjonerzy mają tym większy problem. @Maxpan, obejdzie się bez kasy, softów i minimum info o seo wystarczy vide na przykład jak uniknąć DC.

Jasne, ale żeby zostać dobrym pozycjonerem też chyba coś potrzeba więcej niż chęć, co? Ja ma bloga no i co? Nico, bo nawet nie wiem jakbym miała zacząć go pozycjonować, tak więc wiesz :D Jasne mogę sobie popróbować i coś zepsuć, tak samo jak mogę sobie podróbować założyć szwy i coś zepsuć.

Zostanie dobrym pozycjonerem chyba niewiele różni się od zostania lekarzem :P

Btw - jak myślisz, że Twój blog odniesie sukces to dlaczego siedzisz na forum i pytasz? Zacznij pisać ;)

SEOpisanie - seo copywriting i nie tylko...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Linkman - jeśli podpytawszy, czy z "piekarza" z ad hoc przebranżowisz się na zarabiającego pozycjonera, to odpowiedz brzmi: Cuda się zdarzają, ale rzadko....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałby zostać dobrze zarabiającym koszykarzem ... Problem w tym, że kurdupel jestem .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie wmawiajcie, że sukces w internecie (pozycje) to tylko znajomość seo. To przede wszystkim ciekawa strona www która przyciąga ludzi i gdy do tego webmaster zna podstawy seo, to seo zawodowcy mają problem. O to mi chodzi. Pierwszy blog który przyszedł mi do głowy: jakoszczedzacpieniadze.pl - założę się, że facet nie ma żadnego zaplecza, nie wie co to jest SWL (może coś tam słyszał tylko). I założę się, że osobom pozycjonującym "lokaty" itp. zabrał sporo ruchu. Podobnie jak na przykład Maciej Samcik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciał bym zapoznać kosmitę i polecieć z nim do gwiazd :buja_w_oblokach: ....

Albo bardziej przyziemnie nie miewać kaca po :szampan:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Linkman - Veni, vidi, vici (łac. „Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem”) > wiec zamiast marnować czasownik na forum zacznij działać :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwszy blog który przyszedł mi do głowy: jakoszczedzacpieniadze.pl - założę się, że facet nie ma żadnego zaplecza, nie wie co to jest SWL (może coś tam słyszał tylko). I założę się, że osobom pozycjonującym "lokaty" itp. zabrał sporo ruchu. Podobnie jak na przykład Maciej Samcik.

Zarabiać trzeba już na konkretnej stronie i trzeba wiedzieć też wiele innych rzeczy niż tylko to jak zrobić pozycję.

To właśnie wcześniej napisałem.

Dlaczego więc znalazłeś tylko 2 przykłady a nie 2000 przykładów? Twierdzisz, że każdy Kowalski może... no może każdy, ale zarobi na tym jeden na tysiąc, reszta będzie pisała sama do siebie.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja jestem luzak. mam inne źródło dochodów. Nieruchomości przy szosie nie trzeba pozycjonować. SEO to dla mnie hobby,.


blake, podałem akurat dwa prominentne przykłady które przyszły mi do głowy. Im więcej Kowalskich poczuje sznasę (mając o czym pisać), tym bardziej zainteresuje się SEO. OK, styknie na dziś mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności