Skocz do zawartości

Wizytówki 100 szt za 1zł z wysyłką


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

Nieźle. Ciekawe gdzie jest haczyk :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sprawdzić, okazuje się, że ściema :)

Klikając na kupno kieruje nas do logowania lub rejestracji konta. Po zarejestrowaniu się cena zamówienia zmienia się na 34,44 zł brutto

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być to forma reklamy firmy i usług, więc "haczyka" nie musi być.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sprawdzić, okazuje się, że ściema :)

Klikając na kupno kieruje nas do logowania lub rejestracji konta. Po zarejestrowaniu się cena zamówienia zmienia się na 34,44 zł brutto

albo nie masz promocji na Twoim NIPie (byłeś już ich klientem) albo cuś popsułeś :) ja korzystałem z ich usług przez długi czas i co jakiś czas mają tego typu promocje, zazwyczaj dla nowych klientów (nowy NIP) ale czasem dla starych też - ja miałem 250 wizytówek za 1 zł. Przy dużych obrotach można sobie niezły rabat wypracować. Dość specyficzna drukarnia, ale po bliższym poznaniu ich możliwości można sobie z nimi nieźle współpracować.

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podawałem NIP'u tylko zarejestrowałem nowe konto z maila na prywatną osobę, może to jest powód? Jak będę pamiętać to jutro sprawdzę z NIPem :)

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podawałem NIP'u tylko zarejestrowałem nowe konto z maila na prywatną osobę, może to jest powód? Jak będę pamiętać to jutro sprawdzę z NIPem :)

Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś była promocja pakiet wizytówek tylko dla firm i tylko dla nowych klientów...

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku testowałem i dostałem 250 sztuk wizytówek za 1zł + gratis 250 w innym formacie. Przyszły dwie paczki jedna DPD druga GLS i to wszystko za 1zł netto :)

a to norma u nich, zmawiasz dwie paczki wizytówek w tym samym momencie, na ten sam adres i przyjeżdża kurier z dwoma malutkimi paczkami nadanymi osobno :)

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, nie polecam. Wizytówki zostały źle wydrukowane. Jedna strona była do góry nogami. Po kontakcie z firmą nawet nie raczyli odpisać. Rozumiem, że za 1 zł, ale robiąc tak jak w moim przypadku, nie robią sobie dobrej reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie wgrałem projekt i była wizualka jak bedzie wyglądać po wydrukowaniu.
Wyglądało OK z każdej strony. Zobaczymy co przyjdzie.

Widzę wysyłka na dzisiaj zaplanowana.. ciekawe.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, nie polecam. Wizytówki zostały źle wydrukowane. Jedna strona była do góry nogami. Po kontakcie z firmą nawet nie raczyli odpisać. Rozumiem, że za 1 zł, ale robiąc tak jak w moim przypadku, nie robią sobie dobrej reklamy.

są dwie możliwości: albo zrobiłeś błędny projekt, albo oni zrobili błąd na składzie, jeżeli to drugie, to złóż reklamację, bez problemu odbierają kurierem złe i wysyłają poprawione... mi tak źle przycięli część ulotek (źle wyciętych było ok 900szt. z 5000 szt. w ramach reklamacji zabrali swoim kurierem złe i za kilka dni przyjechało 2500 dobrych

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności