Skocz do zawartości

[inne] Nowe fotki Pudzianowskiego. Ale schudł! 1/3 :]


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

wybaczcie, ale qr*a pudelka robicie z największego forum seo w PL..

po pierwsze to dział pogaduszki. Po drugie Pudzianowski to nie klasa pudelka, ale niezłego byka który łapę miał jak nie jeden nogę a teraz wygląda jak wygląda, wiec moim zdaniem jest, to ciekawy temat na pogaduszki.

Co do selo to nic ciekawego sie nie dzieje ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do selo to nic ciekawego sie nie dzieje

najwidoczniej wapniak ze mnie bo ze starej szkoły jestem i mnie uczono, że jak się nie ma nic do powiedzenia to się milczy..

dziś widać jest inaczej - stąd pewnie ta popularność pudelka..

[edyta] literówka

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może nie krępujmy się i piszmy kto z rana jakiego klocka postawił.. może i na to jest zapotrzebowanie.. to na bank podniesie poziom forum.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


największego forum seo w PL..

Forum czego? :D Znajdzi mi na tym najpopularniejszym forum jeden konkretny temat o seo napisany w ciągu ostatniego miesiąca. Tutaj się o seo nie pisze, to jest tablica ogłoszeniowa dla czarodziejów co z filtrów wyciągają, mają kosmiczne metody na pozycjonowanie albo zamiast palców mają pióra i piszą unikalne arty do precli.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


albo zamiast palców mają pióra i piszą unikalne arty do precli.
Dawno czegoś tak zabawnego nie czytałem :zeby:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum czego? :D Znajdzi mi na tym najpopularniejszym forum jeden konkretny temat o seo napisany w ciągu ostatniego miesiąca. Tutaj się o seo nie pisze, to jest tablica ogłoszeniowa dla czarodziejów co z filtrów wyciągają, mają kosmiczne metody na pozycjonowanie albo zamiast palców mają pióra i piszą unikalne arty do precli.

nooooooo nareszcie!! :D

Już myślałem, że się nie doczekam mojego mentora i będę musiał sprowokować jakimś tekstem gimbusa :)

Blejk, jak to jest być jedynym pro pozycjonerem w tej części Europy?

Uchyl rąbka tajemnicy :crazy:

ricco-banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to może nie krępujmy się i piszmy kto z rana jakiego klocka postawił.. może i na to jest zapotrzebowanie.. to na bank podniesie poziom forum.

czepiasz się, wolę o makijażu poczytać albo o wyborach podyskutować niż pięćsetne pytanie o 301 :D

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie organizm się domagał lżejszego traktowania.

Tutaj nie chodzi o to czego się domagał jego organizm, rosła mu duża konkurencja wśród młodych, zdał sobie sprawę, że osiągnął już to co mógł i z roku na rok będzie coraz gorzej z jego formą.Mariusz wybrał odpowiedni moment do wycofania się ze strongmenów i przeszedł na sport, który nie wymaga już tak dużych dawek anabolików co zapewne lepiej się przekłada na jego stan zdrowotny.

Blog SEO dla początkujących adeptów sztuki SEO. Medlabo.pl ciekawy serwis o medycynie i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wybaczcie, ale qr*a pudelka robicie z największego forum seo w PL..
Bo widzisz.... na największym forum o SEO nie znajdziesz nic ciekawego o SEO z prostej przyczyny która się nazywa konflikt interesów i konkurencja.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I duża zmienność w algorytmach.


znajdziesz

Znajdziesz, tylko musisz szukać we właściwym miejscu, kierując się właściwymi kryteriami. A w pełni tak to się zgadzam z @Mion, branża się domknęła. Przyczyny, to temat na osobny wątek.

Wracając do sedna:

1545688_10155586155705022_26747684204000

To chyba to samo zdjęcie co na wp. Różnica pomiędzy 2009 rokiem, a 2015, wizualnie olbrzymia.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komar koło chrabonszcza ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności