Skocz do zawartości

[inne] Nowe fotki Pudzianowskiego. Ale schudł! 1/3 :]


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Spoko, nie ma co się spinać. Jest mistrzynią UFC w kategorii słomkowej (do 52 kg), więc bez obaw mogę to jej powiedzieć. :)

Swoją drogą 52 kg to nic przy prawie 100. :D

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rusza się fantastycznie, aż się miło patrzy. Super dziewczyna z wypowiedzi i wyników. Chyba lepiej nie można było trafić na pierwszego historycznego mistrza UFC znad Wisły.
Do tego jakby było mało z cudownym łamaczem języków w nazwisku dla Amerykanów :D

A Pudzian niezależnie od wyników w KSW zyskał sobie szacunek już dawno w Strongmenach. Mi się podoba jego determinacja w dążeniu do obranych celów. Pewnie, że już nikim znaczącym w MMA poza Polską nie będzie, to już nie te lata. Ale jego zasługa w promocji KSW jest niezaprzeczalna tak jak pisze myszak. Niech walczy ile da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość sceptycznie patrzę na sporty gdzie nie ma kontroli antydopingowej.

Nie wiem jak Polsce, ale w USA kontrole antydopingowe w mma (przynajmniej w większych organizacjach) są dość częste.

Polecam usługi ślubne we Wrocławiu: https://www.goodchoice.com.pl/

Profesjonalny kurs wizażu: https://lalabeautyacademy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem jak Polsce, ale w USA kontrole antydopingowe w mma (przynajmniej w większych organizacjach) są dość częste.

Są częste i w Polsce, ale przymykają na to oko na całym świecie. Nawet w strongmanach są kontrole antydopingowe, ale bardzo łatwo oszukać system bo sama kontrola nie jest jakoś restrykcyjna.

Na poziomie światowym myślę, że każdy w mma wali doping. Np. GH, chyba najmocniejszy, najdroższy koks jest ciężko wykrywalny, więc na nic kontrole.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale kuźwa brzydka jest jak ta Chodakowska.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności