Skocz do zawartości

[inne] Nowe fotki Pudzianowskiego. Ale schudł! 1/3 :]


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie toleruję kobiecego mma, ale trzeba przyznać, że Jędrzejczyk umiejętności ma niesamowite, a oglądając jej treningi widać, że mnóstwo pracy, potu i zdrowia zostawia na treningach. Więc za to szacunek.

Temat schodzi z kilogramami w dół :P najpierw o Pudzianie...a teraz o filigranowej Jędrzejczyk :P

Polecam usługi ślubne we Wrocławiu: https://www.goodchoice.com.pl/

Profesjonalny kurs wizażu: https://lalabeautyacademy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie, gdzie są ich piersi? W sumie nie wiadomo co kryją gdzie indziej, przypadek Miriam wyraźnie mówi, że nie należy ufać zmysłowi wzroku.

sportsmenki z przeważnie mają mały biust, tłuszcz spala się przy ciężkich ćwiczeniach, a woreczek z silikonem przy sportach walki może się nie sprawdzać.

Kiedyś jak trenowałem kickboxing dostałem na sparing panienkę, sens walki z kimś kto jest o 30kg lżejszy niewielki, ale dziewczyna uparła się, była mocno bojowa. Nie jestem z tych którzy biją kobiety, więc blokowałem tylko uderzenia, ale panienka jak moskito, ciężko sie odgonić, Panienka zaczeła marudzić żebym nie dawał jej forów i aby naprawdę walczyć, w twarz bałem sie uderzyć, więc postanowiłem delikatnie uderzać po korpusie, no i trafiłem w biust i było po walce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności