Skocz do zawartości

Link Popularity


hołek

Rekomendowane odpowiedzi

update link popularity jest co jakieś 3 miesiące. Prawdopodobnie załapałeś się na poprzedni ledwo i masz mało LP musisz czekać i dalej dodawać linki.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to jeszcze nie dotarło do wszystkich....

LP w google to ledwo probka linkow i na dokladke aktualizowana ledwo co pare miesiecy.

Pisząc innym językiem - LP w google to ostra ściema! Jak to napisał Versis - sprawdzajcie w MSN i/lub Yahoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie narzędzie na Linkvendor.com do mierzenia nie tyle LinkPopularity, a DomainPopularity.

Wielu z was je zna zapewne. Narzędzie jak to narzędzie, doskonałe nie jest, natomiast na pewno pouczające.

I taką ostatnio nauczkę ja osobiście otrzymałem. Ostatnio staram się promować jedną ze swoich stron.

Sprawdzam sobie więc co jakiś czas jakie linki prowadzące do strony zostały zauważone przez MSN, Yahoo. Z google to wiadomo - raz na parę miesięcy...

Narzędzie LinkVendor podaje wówczas tzw. LinkStregth.

Zdobyłem więc kilka linków z PR=5, kilka z PR=4 (o niższych nie piszę). Także 2 linki z PR=6.

Mój LinkStrength powoli rósł w góre i doszedł mniej więcej do wartości 4.80.

Gdzie ta nauczka? Otóz wczoraj zdobyłem link ze strony o PR=8.

Jak zmienił się LinkStrength? Z 4.90 na ponad 34 :)

Teraz więc gołym okiem widać jaki POWER ma taki link.

To co może teraz czas na np. PR=9 ?

Za $1000 na rok można mieć choćby jutro... w dodatku z bonusem w postaci PR=7

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności