Skocz do zawartości

dziwny przypadek...


Lok

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki przypadek ,swoja strone widze normalnie gdy wpisze fraze ale gdy wpisze allinanchor:fraza to strony nie widac:O...czy to jest normalne?a drugi rzecz...ostatnio zaaktualizowaly mi sie meta w google...strona dobrze zoptymalizowana wg narzedzia widexl.com ale pomimo tego..przede mna sa jakies podstrony...ktore pewnie maja mniejsza wartosc od mojej strony,czy to chwilowa czkawka G?...prosze o opinie...

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to narzedzie widexl.com robi?? cz ono moze zasysa kod i wypoluwa "zoptymalizowany" ?? chyba ze mowisz o ich Meta Tag Analyzer - nom ale chyba nieuwarzasz ze zoptymalizowane meta to zoptymalizowana strona :)

Na reszte pytan odpowiem jak wypije kawe i z fusów wyczytam Twoje frazy i url domeny :lazy:

Parkietland oferuje parkiety i podłogi egzotyczne.

Dysponujący pokojami jedno, dwu, trzy i cztero osobowymi Dom Pomocy Społecznej Parkosz.

Ustroń to ceniony ośrodek wypoczynkowy i wczasowy leżący w Beskidzie Śląskim nad rzeką Wisłą. Ustroń posiada wyśmienite warunki do rekreacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności