Skocz do zawartości

Jaka jest różnica ?


BartK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Mam takie pytanko, może wyda się głupie ale dla mnie problem jest zastanawiający.

Od kilku dni dodaję swoją domenkę do katalogów jako www.nazwa.pl, ale zauważyłem, że ludzie dodają jako www.nazwa.pl/

Czy jest jakaś różnica ?

Przy sprawdzaniu link popularity na widexl.com zauważyłem, że liczba linków obu domen (nazwa.pl oraz nazwa.pl/) jest różna.

Będę bardzo wdzięczny za naświetlenie tematu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,

Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jeden i drugi link pokazuje pr=9

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale imho ...

Jeżeli sprawdzasz na toolbar to w autromatycznie dodawany jest na końcu /.

Ale nie wiem czym to się ma bo czasami dodaje czasami nie.

Tak przy okazji moze ktoś mnie oświecić, jak to jest ? :angry:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to do katalogów lepiej dodawać jest z /. W każym razie na webmasterworld.com tak twierdzili. Zresztą na PiP też kiedyś się juz ten wątek pojawił i większość osób była za /.

Blog - marketing internetowy, reklama w wyszukiwarkach, SEO, SEM, Usability

Darmowe kursy do pobrania: Google AdWords, zaktualizowany kurs Google Analytics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys tam takie 'mini' testy przeprowadzalem i raczej bez roznicy dla adresow typu www.dada.dasda.dasda.pl

ale gdy podamy linka "www.dada.dada.pl/dada" to indeksuje strone "dada.dada.pl/dada/" a dajac z '/' na koncu indeksuje wlasciwe "www.dada.dada.pl/dada/"

Nie wiem czy inni tez tak mieli ale jak przez dluzszy czas nie zwracalem na to uwagi nagle wpisuje www.costam.pl/dasd/ a tu nie ma takiej strony, a dodalem sporo linkow, okazalo sie ze zaindeksowalo owszem ale bez 'www'.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności