Skocz do zawartości

Koniec filmów online?


dervill

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli przekładałoby się to na większe zyski dla mnie to dlaczego nie? Jeżeli ten "skopiowany" produkt byłby w x razy gorszej jakości i miał zachęcić kogoś do kupienia "oryginału" tak jak to jest w tym przypadku to tylko się cieszyć z darmowej reklamy.

To trochę takie gadanie "nie zapłacę prostytutce bo jej dobrze zrobiłem".

Ja myślę, że każdy powinien dbać o siebie i na siłę nie uszczęśliwiać innych - wtedy będzie ok.

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ktoś coś produkuje i ustala cenę - ma do tego święte prawo. Chcielibyście, żeby Wasze "produkty" ktoś kopiował i na tym zarabiał? Blake chciałbyś? :P

Ja akurat byłem szczęśliwy, jak klucz rejestracyjny pod software, który kiedyś popełniłem został złamany przez jakichś Pakistanów i pojawił się na wielu warezowych stronach.

Dla mnie to znaczyło, że mój soft został doceniony i jest popularny :)

Oczywiście popracowałem i zaraz puściłem nową wersję z lepszym zabezpieczeniem, które nigdy nie zostało złamane. Ale mój soft przez lata był na listach z "crackiem", mało istotne, ze nieaktualnym.

Trudno to porównać akurat do filmów. Ale np do muzyki już bardziej. Najbardziej mnie wkurza, kiedy co poniektórzy "artyści" dostają białej gorączki, że jakiś amator bierze gitarę i śpiewa jego piosenkę. W takim przypadku o stratch finansowych trudno mówić, raczej o zyskach agencji i prawników reprezentującyh artystów żerujących na podobnych sytuacjach.

Mam znajomego młodego, bystrego i cwanego prawnika. Ponieważ wie, że ja coś tam więcej mieszam w komputerach, bardzo nahalnie próbował wyczaić jakie są szanse i możliwości namierzyć czowieka niby łamiącego jakieś tam prawa intelektualne. Nie ukrywał, że chciałby sobie z takiej praktyki zrobić dobre źródło dochodów, a swoje usługi zaproponować autorom, którzy nawet o tym by nie pomyśleli.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co wiem nie

Maxiu ja pisałem o badaniach które gdzieś kiedys znalazłem i wynik których mnie zdziwił.

PS

jak bedę tak "wyrobiony" jak Francesco Tonelli to se odpuszczę ;) , szczerze mówiąc zrobiłem tylko jedną grubszą aferę za kradzież fot i tak jak w wiekszości innych przypadków bym odpuścił, ale właściciel firmy wyjątkowo mnie wkurzył debilną gadką i tłumaczeniem ;)

(Pare serwisów z Chin i Tajwanu podpieprzyło mi sporo fot i umieściło jako tapety na srajfony i nawet mają niezłą pobieralność i mnie to dziwi i ciesz w sumie) :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtekk, nie ma to jak porównywać jakiś film półtoragodzinny z samochodem i to do tego z najwyższej półki. Wyobraźnia Cię chyba poniosła.

Poza tym porównywanie kradzieży dóbr fizycznych z niematerialnymi nie trzyma się logiki. Fizyczne dobro znika po kradzieży, niematerialne jest pomnażane.

Ja nie popieram piractwa. Jeśli chodzi o programy komputerowe i gry powinno być tępione wszystkimi możliwymi sposobami.

Ale gdy chodzi o muzykę i filmy widzę też jego pozytywne strony, a nie tylko to co lobby z Hollywood serwuje.

Nawet M$ przyzwala na piracenie na potęgę ich oprogramowania do użytku domowego. Czym skorupka za młodu nasiąknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ukrywał, że chciałby sobie z takiej praktyki zrobić dobre źródło dochodów

Czy przypadkiem nie założył firmy w Gda-Wrzeszcz ? Bo jest tam taka jedna co rozsyła "propozycje ugody" :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy dyrektor we Wrocławskim Empiku powiedział, że jak się uda sprzedać dziennie jeden film na dvd to jest duży sukces. Łącnzie we wszystkich Empikach we Wrocławiu. Ta branża nie ma sensu w formie wydawania płyt, sens mają serwisy typu netflix - legalnie płacisz, serwisy co zrzeszają wydawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znajomy dyrektor we Wrocławskim Empiku powiedział, że jak się uda sprzedać dziennie jeden film na dvd to jest duży sukces.

Płyty DVD są archaiczne. Większość filmów nie nadaje się do powtórnego obejrzenia. Kiedyś ludzie kolekcjonowali kasety VHS, dziś przy gigantycznej pojemności dysków nie ma to najmniejszego sensu.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się cieszą , że ktoś te filmy ogląda w ogóle.

Lokowanie produktu mogą tam zrobić jak np. w Ranczo: Babcia robi herbatkę i zoom 15 sekund na herbatę minutkę.

Wszyscy zadowoleni :D

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, nie dyskutujmy o publicznej telewizji - intelektualna kiła. Jak nie propaganda, to syf do zgarniania dużej ilości widzów. Gdzie się podziały bloki edukacyjne z lat '90, gdzie jest ta mityczna działalność misyjna? Też pilnują przed reuploadem wycinków.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam płacę za premium w szmatławych serwisach do oglądania seriali, jednak po prostu nie ma żądnej ciekawej usługi tego typu w PL. Czekam na netflixa w PL i mam nadzieje, że będzie w czym wybierać...

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności