Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście definicja średnio ciężkiej frazy oraz przeciętnej domeny jest tutaj bardzo płynna, ale z moich bardzo skromnych obserwacji domeny zapleczowe (takie normalne przejęte, np. narodowe, a nie ovh) cały czas działają, może nie tak, jakby się chciało, ale widać ich wpływ. Tylko najlepiej jeśli takie domeny są jeśli chodzi o layout oraz treść w miarę odtworzone z tych wcześniejszych, a nie Wordpress, nowy wzór linków, 5 artykułów i bach link w treści. Zauważyłem, że takie wordpressówki jakby mocy nie przekazują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztuje zainstalowanie wordpressa i dodanie 5 tekstów na stronie ze zdjęciami?

 

jest na forum osoba którą robiła mi to po 5 zl/szt dodatkowo konfigurowała darmowy szablon(zamawiałem paczki po 200-300 szt, od razu uprzedzam kontaktu nie podam).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann daj ogłoszenie, że zlecisz instalacje wordpressa + wrzucenie artykułów za 5 pln/sztuka i jak komuś będzie odpowiadało takie wynagrodzenie to sam sie do Ciebie zgłosi.

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pisał, że subdomen nie da się wbić na wysokie pozycje. Dyskusja dotyczyła mocy stron z których pochodzą linki pozycjonujące.

  • Like 1

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brn o czym innym dyskutujemy.

Chyba zapomniałeś o akcjach na domenie .poznan.pl Ale jeśli nie zapomniałeś, a tylko nie wiesz to poczytaj sobie. Są ta akcje wielokrotne a nie tylko na .poznan.pl

Cały czas mówimy nie o frazach firma ogolono-budowlana. Bo koszt tej wlasnie frazy to ok 1500 netto miesięcznie.

Mówimy o frazach w x razy bardziej komercyjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że 100 stron nie pociągnie strony powyżej średnich, ale Lars sugeruje co innego. Może dla tego, że tkie stronyc spzredaje. Nie wiem.

Ehhh, a już sprawdzałem ceny nowych beemek ... :)

 

Nie dyskutuję z doświadczeniem MaxPana. Ale też sa różne doświadczenia. Za dużo tutaj zmiennych. Co jest frazą średnia a co trudną? Jakiej jakości strony? Co do przejętych domen -. wiem z doświadczenia że może być bardzo różnie. Moze Google bierze pod uwagę że nowy właściciel i zupełnie nowa, inna treść i  jakoś nie liczy tych linków? Też raz myślałem że polecę w kosmos a zostałem na polu. Teoretycznie powinna być przecież petarda.

Ja miałem na myśli dobrej jakości strony, podlinkowane z dobrych źródeł, nowe domeny, .pl itd. Podlinkowanie jest jedna z kluczowych kwestii. Każdą taką stronę trzeba traktować jak normalną strone która chce sie wypozycjonować na jakąś mniej znaczącą frazę.

Jeżeli takich 100 stron nie pociągnie jakiś znaczących fraz (stron dedykowanych tylko dla jednej pozycjonowanej witryny), to jak rozumieć że są zestawy linków w ilości kilkudziesięciu, np z precli, czy komentarzy które dźwigają witrynę do góry. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności