Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, a ja mam takie pytanie. Czy na "początek" zaplecza 30 katalogów z https://www.seokatalogi.pl/ ma sens?

SEOKów jest już za dużo. Jeśli chcesz katalogi to na różnych skryptach. Nie żebym miał coś przeciw katalogom w ogóle, ale ostatnio szukam raczej na czymś innym niż ten skrypt. Będzie armageddon kiedy hurtem je uwalą. Postaw lepiej kilka fikcyjnych stron, które wyglądają jak zwykłe firmowe z linkiem do docelowej np. w dziale Partnerzy itp.

Artscape - tworzenie stron www | Pomóż Szajce Szarego Wilka: https://pomagam.pl/szajkowepsiaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężej jest ,,wychwycić,, zróżnicowane skrypty na zapleczu niż 30 podobnych do siebie Wp powiązanych ze stroną docelową i tak dalej

Wszystko o zdrowym odżywianiu i odchudzaniu - dietaiodchudzanie.pl 

Jakatorebka.pl - znajdź swój pomysł na idealny prezent. 

Wszystko o laptopach - grupaemiter.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego powinno być zróżnicowane ?

Bo trzeba różnicować. Taka zasada w SEO panuje. Chyba komuś takiemu jak ty nie muszę tego tłumaczyć.

Co do pytania kolegi wyżej, to nie polecam stawiania tych katów. Ani to dobre zaplecze, ani na tym nie zarobisz. Postaw lepiej za te pieniądze 100 blogów - np. na WP.

Kocham Polskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie trzeba różnicować - to jakis mit, który nie ma żadnego uzasadnienia.

Załóżmy ze masz 10 linków z dobrych serwisów (załóżmy ze są to lokalne serwisy z wiadomosciami z gminy ) - i teraz jaka jest różnica na jakim skrypcie są one postawione - żadna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba różnicować. Taka zasada w SEO panuje.

Bardzo mocne argumenty :)

Nie trzeba! I nigdy nie trzeba było - wielokrotnie przetestowane.

M

Edytowane przez Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy ze masz 10 linków z dobrych serwisów (załóżmy ze są to lokalne serwisy z wiadomosciami z gminy ) - i teraz jaka jest różnica na jakim skrypcie są one postawione - żadna.

Ale chyba jest różnica gdy zdobędziesz 200 linków z katalogów a 200 linków z profili/własnych zaplecz lub innego źródła dobrych linków. Myślę, że jednak jest różnica między SeoKatalogiem a autorskim skryptem.

Nie trzeba! I nigdy nie trzeba było - wielokrotnie przetestowane.

Nie jestem profesjonalnym specjalistą SEO, ale po przeczytaniu wszystkich książek o SEO (tych po polsku) i przewalenia kilkunastu blogów mam przed oczami teksty typu: różnicuj źródła linków, nie zdobywaj linków tylko dofollow, nie linkuj na ten sam anchor, nie linkuj tylko na stronę główną itd. To wszystko składa się na jedne słowo - RÓŻNICUJ.

To jest moje zdanie. Jeśli masz inne to wal śmiało. I podeślij mi te wyniki testów.

Kocham Polskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia wynika że różnicowanie linkow (anchor, df/nf) ma znaczenie, ip i domeny coraz mniejszy jesli nie w ogole (sam polecalem kiedys seohosting, ale juz nie). Liczy sie najzwyczajniej w swiecie moc (podlinkowanie), ilosc i jakosc (tekstow, zeby bana nie bylo, tak ogolnie to jakosc tekstow na samo seo nie ma znaczenia, tylko te bany :( ). Postaw duzo, podlinkuj duzo i korzystaj z dobrych tekstow, tyle wedlug mnie w temacie. Od siebie do tego wszystkiego polecam swoj program Microsite Manager, na ktorym w 2 godziny postawisz takie zaplecze.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności