Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Na hosting wielka kasa nie jest potrzebna. Wystarczy poszukać i na pewno każdy znajdzie jakiś hosting w miarę dobry i stabilny za grosze. No, ale wiadomo - nie ma nic za darmo.

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hmm może za bystry to nie jestem ale jakies tam osiągnięcia mam:

ja po 9 miesiacach pracy i czytaniu tego forum jestem na 17 pozycji na slowo na które G podaje: 73,100,000

wynikow

Ja zaś op 10 miesiącach pracy i czytania tego forum jestem na 3(strona A) i 5 pozycji (stronaB) na słowo na które G podaje 12,900,000

zaś:

na 65 pozycji( no może to mało chwalebne) ale na wyniki dla 67,700,000

i na 19 pozycji gdzie G podaje 14,200,000

Bardzo duzo czasu pochłania mi robienie muzyki i montażów video bo ludzie je kochają i tak jetsem dumny ze sam zrobiłem se strony i to nie takie brzydkie ;-)

Fakt jet faktem ze chciałbym sie nauczyc php ale musiałbym zrezygnowac z robiebnia muzy itp

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko trochę trudno przy budowie zaplecza zastanawiać się nad jego niszowością...

Poza tym nawet robiąc niszowy serwis musisz mieć kasę przynajmniej na hosting.

Przyklad pierwszy z brzegu: CNEB zaczynal na wowczas jeszcze darmowym KKI (ktory na dokladke w tym czasie mial czasowy spadek jakosci). Zaplecza też Majewski na poczatku nie budowal. Ludzie sami do niego linkowali bo mial wartosciowa wg nich tresc.

Edytowane przez Wilk

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dla mnie pozycjonowanie jest jak praca syzyfa...

Już już prz szczycie a nagle ktoś wpada nade mnie, dlatego im wieksze zaplecze tym latwiej pchac ten kamień na szczyt, a co Marcina, powinieneś sie zdecydowac chce byc ekspertem w jednej dziedzinie Video Muzyka, czy w pozycjonowaniu i PHP, jezeli jestes az tak za********e dobry w tym co robisz to zarabiasz kase taką by moc oplacić freelancera do programowania PHP i Baz danych, jeżeli Cię na niego nie stac naucz sie podstaw i korzystaj z gotowców a do tego linki samo sobie znajdź

pozdro

Wo Was Wann alle über Deutsche Städte Hamburg eine Stadt die niemals schläft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie troche prawdy a cała prawda - w pozycjonowaniu jest jak wszedzie indziej , nie masz kasy (przynajmniej na start), nie rozwijasz się

No nie do konca. Dobry pomysl w dobrym czasie (w sensie stworzenia nowej niszy, a nie pchania sie w juz istniejaca) nie zawsze wymaga nakladow finansowych.

Topic jest o budowaniu zaplecza do pozycjonowania, nisze nie mają nic do tego dobry pomysł mozesz mieć na jeden serwis , jeden serwis nie da Ci w chwili obecnej odpowiedniej mocy.

Nie oszukujmy się, niestety pozycjonowanie wymaga kasy a im więcej ma sie do wypozycjonowania tym większa kasa potrzebna.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, niestety pozycjonowanie wymaga kasy a im więcej ma sie do wypozycjonowania tym większa kasa potrzebna.

No i jeszcze dużo czasu. A jak ktoś nie chce poświęcić na skuteczne pozycjonowanie sporo czasu to niech zamówi usługę w profesjonalnej firmie pozycjonującej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topic jest o budowaniu zaplecza do pozycjonowania, nisze nie mają nic do tego dobry pomysł mozesz mieć na jeden serwis , jeden serwis nie da Ci w chwili obecnej odpowiedniej mocy.

Sorry za skrot myslowy, choc i tak dziwie sie, ze nie zostal dostrzezony, skoro juz wczensiej kto inny w tym watku rzucil stwierdzenie - stworz wartosciowy content, a zaplecze samo sie pojawi (w sensie ludzie beda linkowali sami z siebie).

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Beerbant...

wg mnie

pozycjonowanie nie wymaga duzo czasu :D

pozycjonowanie nie wymaga duzego nakładu finansowego

wystarczy zaplecze na bezplatnych serwerach (w polsce mamy kilka dobrych: yoyo, xcx, prv, ovh, republika) - zaplecze takie dziedziczy PR po domenach głównych więc przy perwszym update pr=3 niemalże gwarantowane :P polecam strony w html, z regularnym dodawaniem podstron, ładnie się indexuje, a podstrony zazwyczaj pr 2 :) - ja dodaję po 1 tygodniowo w kazdym serwisie

wg mnie jesli juz ktoś się nauczy odpowiednio optmalizować stronę i sensownie linkować to może zajść bardzo wysoko bez wkładania złotówki w ten interes. warto linkować szczegóły wpisów do katalogów i dbać o niepowtarzające się IP.

pozycjonowanie nie jest trudne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy w ciągu 3 miesięcy Google jest w stanie zaindeksowac 100 podstron nowej domeny:pytajnik:

jak zrobic sitemap to mozna wycisnac jeszcze wiecej :D

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad 2,5 kilo bez żadnych problemów (nawet bez mapy), i drugie miejsce z FSB, potem miesiąc na 130 pozycji i powrót na 2 miejsce :D na amen

dodam jeszcze ze bardzo podobna sprawa dotyczy 6 stron :P

Edytowane przez truvati

brak sygnatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozycjonowanie nie jest trudne

hmmm... wydawało mi się, że gdzieś widziałem stwierdzenie...

pozycjonowanie nie jest dla wszystkich

Ale to taki offtopic.

Wracając do tematu...

Wydaje mi się, że na samych "darmówkach" nie da się daleko zajechać. Weźmy np. hosting w republika. Podstawowy ból to chociażby brak możliwości wykorzystania baz danych. Owszem można trzepać pojedyncze html`e, ale to zajmuje dużo czasu, a czas kosztuje. Dlatego jestem zwolennikiem płacenia za hosting, wiadomo że jeżeli chodzi o zaplecze to wybieram tanie hostingi (jest ich dość sporo). Nie wydaje mi się, żeby to był wielki wkład w interes, który może przynieść dość spore zyski. Pora spojrzeć prawdzie w oczy - ZA DARMO UMARŁO.

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności