Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

@bea12346 komentowanie swoich blogów zapleczowych z różnych kont ("udając Internautów") jak najbardziej tak, blog jest "bardziej żywy" i wygląda bardziej naturalnie, ale taka kombinacja jaką Ty napisałeś nie ma sensu.

Pamiętaj, że komentarze z wordpressa są z reguły nofollow (a z blogspota tym bardziej), wiec nie skupiaj się tylko na tym. Urozmaicenie profilu linków ok, ale same takie komentarze dużej mocy nie dadzą Twojemu zapleczu.

Polecam usługi ślubne we Wrocławiu: https://www.goodchoice.com.pl/

Profesjonalny kurs wizażu: https://lalabeautyacademy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bea12346

ad. 1. Nie widać tego od razu, musisz wejść i spojrzeć na to co się dzieje na blogu. Od razu można odpuścić blogi, na których nie ma żadnego komentarza, bo zapewne i Twój nie przejdzie moderacji. Oczywiście nie ograniczaj się tylko do blogów na Wordpressie, warto różnicować linki także pod względem skryptu, nie tylko domen. W necie jest cała masa gotowych footprintów, które możesz wykorzystać.

ad. 2. Jeżeli robisz to ręcznie, to tyle ile tylko zdołasz. Pamiętaj, że wiekszość i tak będzie oczekiwała na moderację, więc będą się pojawiać na stronach po upływie jakiegoś czasu.

ad. 3. A możesz coś zrobić z tym, że zostały usunięte? Tak więc nie zawracaj sobie tym głowy, szkoda czasu.

Jeśli chodzi o linki dofollow, to zainteresuj się blogami, na których jest zainstalowana wtyczka CommentLuv. Dodatkowo mozna sobie zainstalować do przeglądarki dodatek, który będzie podświetlał linki nofollow, więc po wejściu na stronę bedziesz mieć wszystko jak na dłoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam dylemat odnośnie budowy zaplecza. Przedstwię Wam pokrótce jak sprawa wygląda.

Posiadam około 50 domen którymi chcę wspierać pozycjonersko 4 serwisy główne plan początkowy był taki aby zbudować jedno duże zaplecze które będzie obsługiwało te 4 serwisy. Natomiast pojawiły się u mnie małe wątpliwości czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby pogrupowanie tych domen i utworzenie osobnego mniejszego zaplecza dla każdego serwisu głównego? Wszystkie domeny zapleczowe oraz serwisy główne poruszają się w okół tego samego zagadnienia więc nietematyczność nie wchodzi w grę w przypadku jednego zaplecza. Dodam jeszcze, że wszystkie domeny zapleczowe to domeny funkcjonalne głównie .pl .com .net .eu bez jakichkolwiek subdomen. Jaka jest Wasza opinia na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że zaplecze to jest obecnie podstawa. Oczywiście dobre teksty są również to nie jest problemem. Bardziej chodzi mi jednak o formę tego zaplecza czy lepsze jest kilka zaplecz czy jedno większe. Liczyłem na odpowiedź w tym zakresie od osób bardziej doświadczonych ode mnie w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym osobiście wybrał drugą opcję, czyli pogrupowanie zaplecz. Głównie dla bezpieczeństwa, bowiem jak ktoś je odkryje (np. mod), jest szansa, że pójdą wszystkie strony, a tak to tylko jedna. Poza tym, jedno większe zaplecze jest dużo łatwiejsze w wykryciu.

  • Like 1

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada : dbaj o zaplecze jak o strony na których ci zależy, poza tym 50 stron ? dużo/mało, wszystko zależy od fraz.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do 500 domen zaplecza minimum 32 Ipki z kasy conajmniej C i można myśleć o klientach na tym samym zapleczu - oczywiście dbamy o maskowanie zaplecza i sen mamy bez melatoniny.

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zapleczem nazywasz ładnie wyglądające strony to pełen luz. Jeżeli dysponujesz paczką tekstów i chcesz je przemieszać pomiędzy domenami to szkoda każdej minuty jaką na to poświęcisz . Zadbaj o treść, odpowiednią konfigurację domen - rozlokuj je na kilku/kilkunastu maszynach i po sprawie. Jeżeli poświęcisz 2 dni na zrobienie porządnej sieci stron satelitarnych korzyści będziesz odnosił przez długie miesiące. Jeżeli skorzystasz z masowych i banalnych do wykrycia metod - efekt przyjdzie marny a do tego mało trwały.

Szanuj swój czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, przeglądają i szukając dobrych serwisów na stworzenie profil z linkiem zwrotnym, natrafiałem na dużą ilość for, gdzie aby zobaczyć profil jest potrzeba zalogowania się.
Jak takie profile (ktore nie są widoczne w trybie incognito) wpływają na pozycję? Czyli czy warto robić takie profile czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, przeglądają i szukając dobrych serwisów na stworzenie profil z linkiem zwrotnym, natrafiałem na dużą ilość for, gdzie aby zobaczyć profil jest potrzeba zalogowania się.

Jak takie profile (ktore nie są widoczne w trybie incognito) wpływają na pozycję? Czyli czy warto robić takie profile czy nie?

Mam przykłądy for internetowych z płatnym dostępem z których korzystam. Zauważyłem że google indeksuje posty z for zamkniętych. Wpisuję daną frazę z płatnego tematu i wyskakuje w SERP'ach, jednak po wejściu na temat forum, jest ono niedostępne bez logowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności