Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli precelek jest prywatny, nieźle prowadzony i niezgłoszony przez lemingi do DT, to dlaczego ma szkodzić

Bardziej "piłem" do stwierdzenia

jednak link to link

A "precelek" to dla mnie z definicji g@wniany twór, Ty masz na myśli pewnie coś innego i tu oczywiście no problem ;)

Edycja:

to każdy link może szkodzić

a nie ? :D

Edytowane przez Konik^Morski
  • Like 1

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skłaniam się do stwierdzenia, że te same linki po różnemu oddziałują na różne domeny ( wiek pozostałych linków, ich subiektywna "jakość", profil tych linków), również sposób linkowania z tej samej miejscówki ma znaczenie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Max Oczywiście, każdy z nas linkuje w pewien sposób schematycznie (miejscówki, postery, spam-teksty) a pomimo tego efekty na różnych domenach docelowych nie będą do końca powtarzalne/przewidywalne.

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


te same linki po różnemu oddziałują na różne domeny

Oczywiście.

Istotny jest profil linków jaki stworzysz danej domenie.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy kolejność linkowania ma znaczenie? Chodzi mi o to, że mam 3 stopniowe zaplecze

A - strona która chce wypozycjnowoać
B - zaplecza

C - zaplecza "słabsze"

Czy najpierw umieszczam linki do strony A na stronie B a później linki na stronie C do strony B? Czy lepiej zaczynać od tyłu czyli najpierw dawać linki na stronie C do stron B (gdznie nie ma jeszcze linków do strony A) a później dwać linki do strony A na stronie B. Czy ma to jakiekolwiek znaczenie?

Pierwszy polski portal o grze Mad Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj temu co wchodzi na zapleczówkę, to co dałbyś mu na stronie pozycjonowanej. Oczywiście to tylko w przypadku gdy pozycjonujesz dla siebie i nie jesteś rozliczany z pozycji pozycjonowanej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bea12346 wystarczy, że strona zapleczowa będzie sformatowana podobnie, jak strona docelowa, np. będzie kolejną wizytówką firmową (zaplecze to nie tylko blogi ze spamowatą treścią). Wtedy niezależnie od tego, która strona jest wyżej, jedna i druga sprzedają produkt i/lub usługę.

Edyta: literówka.

Edytowane przez Paq
  • Like 2

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@bea12346 wystarczy, że strona zapleczowa będzie sformatowana podobnie, jak strona docelowa, np. będzie kolejną wizytówką firmową (zaplecze to nie tylko blogi ze spamowatą treścią). Wtedy niezależnie od tego, która strona jest wyżej, jedna i druga sprzedają produkt i/lub usługę.

Ja tam wolę robić cloaking i normalnych userów przekierować. Ciężko zrobić dobre strony sprzedażowe w ilości np. 50. Mi osobiście lepiej działa cloaking bo nie muszę zlecać treści, tylko ją generuje + strony wyglądają gorzej niż źle. Kasa ma się zgadzać.

  • Like 1

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności