Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

15175 posiedz x-godzin przed kompem, poinwestujesz troche kasy, pobawisz sie pozycjonowaniem, wnioski wyciągniesz sam. Nie ma szablonowych rozwiazań. Jeśli masz kase to nie masz problemu. Znam firmy które się same pozycjonują i robią to rewelacyjnie. Osoby takie nie zastanawiają się który z 5 linków proponowanych przez jakiegoś tam sprzedawce jest mocniejszy. Biora poprostu wszystkie :rotfl:

Święte słowa :D

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15175 posiedz x-godzin przed kompem, poinwestujesz troche kasy, pobawisz sie pozycjonowaniem, wnioski wyciągniesz sam. Nie ma szablonowych rozwiazań. Jeśli masz kase to nie masz problemu. Znam firmy które się same pozycjonują i robią to rewelacyjnie. Osoby takie nie zastanawiają się który z 5 linków proponowanych przez jakiegoś tam sprzedawce jest mocniejszy. Biora poprostu wszystkie :rotfl:

Dokładnie tak to robię....zobaczymy co z tego wyjdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Beer wypełzł spod kamienia, czyżby qlwebiki poleciały i jest więcej czasu?

no cóz , nie chwaląc się wprowadziło sie pewne automatyczne rozwiązania to i czasu jest więcej :rotfl: (jedni zajmuja się rozwojem inni częstochową i pluciem jadem),

a co do qlwebików to uważam, że dalej spełniaja swoja funkcję.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok PAX :rotfl:

a wracając do zaplecza to wystarczy dobrze rozejrzeć się po necie i czasami trafić na różne aplikacje, które powstały w zupełnie innym celu a które można wykorzystać jako zaplecze SEO no i najważniejsze - zaplecze SEO to nie tylko miejsce na linki ale również sposób zdobywania targetowanego trafficu oraz dobrze przemyslany i skonstruowany np. PP :D. Także pomysłów na zaplecze jest mnóstwo.

Ostatnio przez przypadek trafiłem na rzecz zupełnie nie związaną z SEO a mogącą zgromadzić niezły target dla kilkudziesięciu SEObiorców :P.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mowy :D po prostu z tymi co nastawieni są na branie wiecej niż dają nie dziele się pomysłami , ale zawsze możesz samemu wpaść na ten pomysł (było nie było jesteś specjalistą w śledzeniu zaplecza :P ). Zdradze tylko, że na zachodzie jest coraz bardziej popularny i wspomnieli o nim w 3jce. Sądzę, że możnaby przenieść to na polski grunt , niestety wymaga to wyższych parametrów technicznych(albo rezygnacji z kilku ciekawych rozwiązań) sieci a w polsce wiadomo jak z tym jest :rotfl: i chyba za prędko się to nie zmieni.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PP do rzeczywiście dobry sposób na linki:

Odsłony: [?] n/a Wizyty: [?] 209

Transkacje: [?] 0 Przeliczenie: [?] 0%

Suma sprzedaży: [?] 0,00zł Średnia sprzedaż: [?] 0,00zł

Wskaźnik kliknięć: [?] 0,00zł Wskaźnik płatności za sprzedaż: [?] 0,00zł

Stawka prowizji: [?] 7.00% Prowizja: [?] 0,00zł

I za co ja daję Diores linka z PR 4? :rotfl:

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeden wychodzi na to że za darmo :rotfl:

ja dziennie daje jednemu klientowi z jednego mojego serwisu 800 UU i nie wliczam nawet tego do faktury :D

Twoje święte prawo, że najprawdopodobniej z nikim się nie podzielisz, co to będzie oznaczać? świat jest zły!

jestem egoistyczną szowinistyczną świnią :P stosuje zasade wymiany barterowej ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności