Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mags1 napisał:

To chyba nie jest uczciwe, że sprzedaje ktoś linki z zaplecza, które nie będą miały wpływu na pozycje i nie bierze za to odpowiedzialności. W kodeksie cywilnym to się nazywa rękojmia.

czy w Seo coś takiego funkcjonuje, a jeśli nie, to dlaczego?

czy spotkaliście się z totalnym brakiem odpowiedzialności za oferowane usługi seo?

Nie powołuj się na rękojmię w przypadku SEO i wyników organicznych. Nie tedy droga. My uprawiamy czysty hazard i gramy z algorytmem Google. Nie znamy nawet sztywnych zasad tej gry a jedynie wytyczne, wskazówki i wnioski z testów. Co gorsza zasady gry się stale zmieniają i nawet jak ktoś coś przetestował to za 5 minut będzie myk i labirynt zmieni sufity, podłogi i ściany i mapę możesz wrzucić do kosza.

Pozycjonowanie to taka sztuka balansująca pomiędzy nie szkodzić a skutecznie działać i jako przeciętny doktor kapłan SEO nie gwarantuję ci uzdrowienia ani zbawienia twojej strony.

𝓒𝓸𝓰𝓲𝓽𝓸, 𝓪𝓻𝓻𝓲𝓹𝓲𝓸 𝓭𝓲𝓮𝓶, 𝓿𝓲𝓿𝓸, 𝓬𝓻𝓮𝓭𝓸, 𝓮𝓽 𝓼𝓹𝓮𝓻𝓸, 𝓱𝓾𝓶𝓪𝓷𝓲𝓽𝓪𝓽𝓮𝓶 𝓷𝓸𝓷 𝓭𝓮𝓼𝓽𝓻𝓾𝓬𝓽.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś na tym forum, co oferuje rozliczenie za efekt?

 

Mion - nie pisałem o gwarancji, ale jak jest oferta „mocne linki”, „ogromna siła rażenia” - to co to znaczy? Że dużo kosztują i poczuję pustkę na koncie, czy że mają wpływ na pozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mags1 napisał:

Czy jest ktoś na tym forum, co oferuje rozliczenie za efekt?

Nie mieszajcie tematów "budowanie zaplecza"  z "pozycjonowaniem", bo to są rożne zagadnienia. 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wracam do tematu.

Potrzebuje linki z zaplecza dla branży oświetlenie.

Ma ktoś gotowe / działające / przynoszące efekty w postaci wzrostu pozycji?
Budowanie od zera odpada, nie ma na to czasu ani $$$ / €€€.

Ja testów robił nie będę, bo moje zadanie to wzrost sprzedaży, a nie seo. Od tych spraw jesteście Wy.

Poproszę o propozycje na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mags1 napisał:

Od tych spraw jesteście Wy.

 

Do usług.

 

Wracając do tematu zaplecz, na hasło ogólne "oświetlenie" jest 10 tys. – 100 tys. wyników miesięcznie i "duża" konkurencja według Google.

 

Tylko, czy chcesz się pozycjonować na tak ogólne hasło i potrzebujesz do tego zaplecza, czy lepiej dołożyć do tego segmenty, sektory, obszary?

 

Do tego pytanie jakiego rodzaju to oświetlenie?

Nie jest do końca też prawdą, że zaplecze musi być tematyczne.

 

Myślę, że to forum to nie sklep. A ty potrzebujesz linki z zaplecza dla branży oświetlenie, a od tego, żeby ci to dać, jesteśmy my.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 30.06.2006 o 21:16, 15175 napisał:

Ja znalazłem rozwiązanie na budowanie zaplecza dla ludzi bez kasy.

Nie jest to męczące katalogowanie ani żebranie o wymianę linkiem.

Ja znalazłem, inne osoby na tym forum znalazły, ale nikt mądry tą wiedzą się nie podzieli. Ja też nie. Osoby w temacie wiedzą o co chodzi...;)

P.S. Moja stopka nie ma nic wspólnego z tą tajemnicą.

Po prostu idź, buduj linki do profilu i bądź cicho. Tak dużo nie wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MaxPan napisał:

@terstegenodpowiadasz na post z przed 14 lat?

 

Obstawiam, że było więcej niż dwa piwa :D

  • Haha 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
56 minut temu, Janek Ninja napisał:

czy raczej dobry audyt seo i content marketing?

Wyobraź sobie, że Masz samochód i chcesz by szybciej jechał ... Wykonując tylko zabiegi pielęgnacje jak czyszczenie tapicerki i polerowanie lakieru =  content marketing zaowocuje, że będzie ładniej wyglądał, ale szybciej NIE pojedzie. Dopiero TUNING silnika, co w wypadku SEO możemy porównać do linkowania może wpłynąć na pozycje w SERP danej strony.

  • Like 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności