Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

A stad sciagnac nie mozesz: https://download.wikimedia.org/ ?

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie zaplecza,

nie interesują mnie qlweby bo postawić to może każdy.

Chodzi mi o to czy jak tworzę stronę tematyczną pod zaplecze,

to czy w meta dawać frazy związane ze stronami pod które tworzone jest te zaplecze,

czy raczej dawać jakieś frazy niszowe, by na zapleczu też był jakiś traffic.

:hi:Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka. ~ Samuel Butle. Zerknij na: Wyszczekany.pl :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli załóżmy, że będe pozycjonował stronę na frazy: ogłoszenia, ogłoszenia drobne, darmowe ogłoszenia której adres to www.adres.pl. Więc postanowiłem zrobić stronę o tej samej tematyce czyli ogłoszenia i wypełniam ją treścią. Lepiej założyć darmowe konto czy wykupić domene i płatny hosting?

Tylko u nas najlepsze tanie noclegi nad morzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na płatnym masz pewność, że nie usuną Ci konta bez powodu. Poza tym, płatne hostingi są bardziej stabilne (chyba że wybierzesz jakiś lipny), dzięki czemu jest mniejsze prawdopodobieństwo padów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wiciu jeżeli planujesz poważnie podejść do tematu polecam wszystko co płatne, serwer, domena masz wtedy pewność że nie obudzisz się a strony nie będzie. Serwer można nabyć już za klika groszy, tak jak i domenę.

płacisz = jesteś właścicielem

za darmo = dzierżawisz

Aby mnie nikt nie pojechał:

polecam też takie hostingi jak republika.onet.pl o których można powiedzieć że są wyjątkowo pewne istniejąc w sieci spory kawałek czasu, ciekawą i darmową ofertę ma też ovh.pl

ale to już sam zdecydujesz uwzględniając jak bardzo chcesz w to zainwestować :)

Tru

brak sygnatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dobrym rozwiązaniem będzie kupno resellera i zakładanie kilkudziesięciu małych kont ze stronami tematycznymi?

mam zamiar kupic takie konto, podpiac pod niego domene xyz.pl a nastepnie zakladac konta hostingowe w subdomenach temat1.xyz.pl, temat2.xyz.pl, temat3.xyz.pl itd. linki z tych stron beda mialy jakas wartosc? bo to chyba jedno IP..

mowie o amatorskim pozycjonowaniu oczywiscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozmy ze do budowy amatorskiego zaplecza uzyjemy darmowego hostingu.

Kiedy sila tegoo "mini zaplecza" bedzie wieksza:

-gdy bedzie 100 darmowych stronek z 3-5 podstronami

-gdy bedzie 10 darmowych stronek z 30-50 podstronami

Ciakwi mnie tez czy jesli w pierwszym wypadku sprobujemy uzyskac wieksza ilosc IP (rozne darmowe hostingi, bo jest ich troche) to czy sila pierwszego bedzie wieksza ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy będzie 100 podlinkowanych dobrze stronek tematycznych ze 100 000 podstron.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności