Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Adamie.Ja nie napisalem ,ze mi nie zalezy.Wrecz przeciwnie-zalezy mi i to bardzo.Chcialem tylko aby ktos odpwiedzial mi na pytania,ktore zadalem.Napewno troche by mi sie rozjasnilo.Moze i masz racje,ze moglem otworzyc nowy temat.Moze udaloby mi sie czegos dowiedziec.Nastepnym razem lepiej sie postaram;)

Pozdrawiam Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalogujemy zaplecze, żeby linki na naszym zapleczu miały większą moc. Jednak stronę pozycjonowaną również katalogujemy.

A czasami nie katalogujemy strony klienta, aby się zabezpieczyć. Tzn. jeśli przestałby płacić - z zaplecza zdejmiesz link, z 1 000 katalogów byłoby troszkę, troszkę gorzej :shout:

Ay, caramba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoim zapleczem są TWOJE i TYLKO Twoje strony

reszta stron, wpisy w katalogach, forach to tylko jeden ze sposobów zdobywania nowych linków to tak w skrocie odpwoiedz na twoje pytania

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mela, dołączam się do pytania i o tym samym pomyślałem nawet.

tylko że mam jedną uwagę. lepsze strony "zaplecze" na subdomenach głównej, jako katalogi głównej (domena.pl/katalog/) czy może na blogach z darmowego serwisu?;>

nie mam na razie wiele kasy na start dlatego szukam czegoś nieodpłatnego, do czego w tej chwili nie będę musiał dopłacić:unsure:

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaką mam pewność że precel będzie stale siedział w googlarce? może komuś się znudzi i porzuci?

pozatym trudno znaleźć precle jedynie w konkretnej tematyce. zaplecze jest tematyczne, więc czy nie jest lepszym rozwiązaniem? tylko w jaki sposób?

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje zaplecze to sa twoje strony a nie strony innych osob ktore sa i jutro ich nie ma

to o czym mowicie to tylko sposob na zdobywanie linków

czy moim zapleczem jest miejsce gdzie ktos umiescil moj linklub moj wpis w katalogu, preclu - NIE to tylko miejsce gdzie mam link, ale moim zapleczem jest moj katalog w subdomenie bo jest MOJ i to odemnie zależy co z nim zrobie

To taki przyklad i juz sie powtarzam ale mam nadzieje ze w koncu to zrozumiecie

to o czym mowicie przyniesie pożądany skutek w pozycjonowaniu ale nie stanowi zaplecza pozycjonerskiego

ten temat dotyczy jak budowac swoje zaplecze czyli swoje kolejne strony a nie jak zdobywac linki :unsure:

Bardziej prosto nie moge tego wytłumaczyc

wszystko to o czym mowa ma pozytywne skutki i zawsze strona bedzie pneła się do góry a wszystko zależy od frazy o której mowa.

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, powoli zaczynam kumać.

w takim razie mam troche inne pytanie. czy dla trzech stron jakie chcę wypozycjonować wysoko pod średnio obleganą frazę(czyt. po indeksacji strona jest na 30 miejscu:)) to opłaca mi się tworzyć zaplecze z prawdziwego zdarzenia, czy zatrzymać się na linkach?

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja "wpadłem"(pewnie już ktoś na to wpadł no ale ja o tym pomyślałem - nie odgapilem) na pewien pomysł... co sądzicie o "samo piszących" się forach? czy to dobry pomysł? takie forum na którym same robią się tematy...(oczywiście mają "jakąś" treść... baaa z tej treści można wyciągnąć jakieś informacje)? chodzi mi dokładniej o pisanie tematów z widaomości ściągniętych z kanałów RSS.... Pełno tego stuff'u, więc można sobie porobić pare fur ikażde z np. wiadomościami innej treści(przykładowo: jedne informatyka, drugie film itd.)? czy to dobry pomysł:P? może nie bedzie to do końca unikalne bo wiadomości z neta ściągnięte... ale chyba lepsze to niż nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności