Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

No to po co katalog? nie latwiej postawic obojetne jaka inna strone i ja linkowac w katalogach?

a pierwsze pytanie dla mnie jest oczywiste i narzuca sie samo ale pewnie istnieje oczywista na nie odpowiedz i dlatego jest niezrozumiele :rolleyes: chodzi mi o to ze katalog z racji tego ze jest katalogiem ma cala mase linkow wychodzacych. moc takich linkow jest znikoma. a jednak link prowadzacy do naszej pozycjonowanej strony ma wieksza moc. dlaczego ;)

edit: oczywiscie ten katalog to nasze zaplecze

Edytowane przez fhu_kotek

KOTEK - tu koty robią zakupy.

Najwyższej jakości karmy dla kotów zapewniają prawidłowy rozwój i zdrowie zwierzaka.

Arystokraktyczne zwierzęta jakimi są konie zyskują coraz szerszą rzeszę zwolenników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ten przykład stawiam na subdomenach takie wikipedie. Albo mocne linki albo wordpressy, albo kólłeby albo opisy gg, czy też serwisy z filmikami, albo imiona czy też senniki.

Można zagospodarowć ? Można.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos potrzebuje jakis baz danych na zaplecze, to posiadam kilkanascie, m.in. teksty piosenek, baza sms, baza teledysków itp. Kontakt pw.

uwaga_ico.jpgDarmowy serwer pod stronę, zaplecze, spam: - 250 mb pojemnosc dysku, - 100 gb transferu, - MySQL, cPanel, - Brak reklam Rejestracja w 1 minute. Bonusowo: teksty piosenek, sms, kawaly, sennik, przyslowia, teledyski tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nic mi nie chcecie powiedziec ;)

to moze tak - napisze co mi sie zdaje a Wy potwierdzicie lub zaprzeczycie.

katalog ma linki do pozycjonowanej strony w naglowku stopce czy tam innej czesci strony ktora jest stala dla kazdej podstrony. zyskujac kolejne wpisy do katalogu zyskujemy kolejne linki z podstron do pozycjonowanego serwisu. o to chodzi? linki z podstron maja az taka wartosc?

KOTEK - tu koty robią zakupy.

Najwyższej jakości karmy dla kotów zapewniają prawidłowy rozwój i zdrowie zwierzaka.

Arystokraktyczne zwierzęta jakimi są konie zyskują coraz szerszą rzeszę zwolenników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaviorek ma racje ;) dzisiejsze trendy mowia, zeby naladowac jak najwiecej syfu w postaci sklepów, tesktów piosenek, opisów gg, teledysków, zaindeksowac to w google, dzieki temu zyskac duuuuuuuuzo punktów w systemach wymiany linków.

uwaga_ico.jpgDarmowy serwer pod stronę, zaplecze, spam: - 250 mb pojemnosc dysku, - 100 gb transferu, - MySQL, cPanel, - Brak reklam Rejestracja w 1 minute. Bonusowo: teksty piosenek, sms, kawaly, sennik, przyslowia, teledyski tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas najwyzszy :( Musisz postawic jakies porządne zaplecze, a skryptów do tego jest co niemiara ;)

Trudno wystawić porządne zaplecze na skryptach które pewnie są w identyczne na większości stron :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasne skrypty to jeszcze dlugo nie, w moim przypadku :( na razie to o wlasnych silach moge napisac jakas mala amatorska stronke ;) czy forum tematyczne na poczatek zabawy z zapleczem bedzie ok? przynajmniej ktos mi pomoze troche z contentem :crazy: kiedys mialem portalik na phpnuke w tej samej tematyce i nawet mam kopie zapasowe ale chyba pliki mam z innego backupu niz baze i tak raczej slabo dziala ;-) no i troche glupio reaktywowac serwis po 2 latach. jakby mi przyszlo do glowy wyslac jakis newsletter to by sie starzy uzytkownicy zdziwili :rotfl: a moze postawic ten portal i wyslac do nich newsletter oglaszajac wielki comeback? :D

KOTEK - tu koty robią zakupy.

Najwyższej jakości karmy dla kotów zapewniają prawidłowy rozwój i zdrowie zwierzaka.

Arystokraktyczne zwierzęta jakimi są konie zyskują coraz szerszą rzeszę zwolenników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności