Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję zrobić swój katalog (mojej branży) i oczywiście problem z wypozycjonowaniem będzie na początku - skąd brać początkową treść? Poza tym do pustego katalogu oczywiście nikt się nie będzie chciał wpisać, nawet jeśli trafi z innego źródła niż wyszukiwarka...

Na pewno nie mogę skopiować opisów z innych katalogów, ale czy mogę sam ułożyć opisy do znanych stron z mojej branży i dodać je do swojego katalogu? Czy takie opisy mogą zawierać dane właścicieli tych dodawanych stron - nie tylko firm ale i osób prywatnych (specyficzna branża - ogrodnictwo - działalność prowadzą tu osoby prywatne na zasadzie działalności rolnej,a nie gospodarczej)?

Moderowany katalog stron ogrodniczych - Zapraszam do wpisów branżowych stron (na moderację trzeba się sporo naczekać ale warto)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz link do katalogu w sygnaturce i ludzi będą dodawali :shout: Mój katalog nie był jeszcze zaindexowany a już miał z 30 wpisów. Na początku możesz też dać niskie wymagani co do wpisu to zachęca do dodawania. Jeżeli ktoś będzie chciał mieć dobry wpis to i tak go obszernie opisze. Wcale nie trzeba samemu wypełniać katalogu.

Asenizacja - wywóz szamba Szczecin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Chociaż u mnie może być problem: wymagań jakościowych nie zamierzam obniżać, bo oczywiście chciałbym mieć naprawdę dobry katalog, a ograniczenie do dość wąskiej branży ograniczy też bardzo ilość wpisów...

To chyba normalne, że jak się widzi prawie pusty katalog to nikt się nie stara o dobre opisy strony...

Moderowany katalog stron ogrodniczych - Zapraszam do wpisów branżowych stron (na moderację trzeba się sporo naczekać ale warto)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kilka katalogów opartych na MiniOtwarty. Chciałbym rozbudować swoje zaplecze lecz nie opartych na mini. Co powiecie o skrypcie za 85zł? https://allegro.pl/item787536583_skrypt_kat...meta_mysql.html

Wiem, wiem istnieje SEOKatalog Generała lecz na dzień dzisiejszy skrypt z allegro daje większe możliwości wyszukania firmy wg określonych kryteriów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam takie pytanie, co uważacie za lepsze, stawiamy stronę zapleczową i:

1. link umieszczamy od początku przed indeksacją?

2. link umieszczamy po indeksacji

3. link umieszczamy po osiągnięciu jakiegoś PR

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, co uważacie za lepsze, stawiamy stronę zapleczową i:

1. link umieszczamy od początku przed indeksacją?

2. link umieszczamy po indeksacji

3. link umieszczamy po osiągnięciu jakiegoś PR

o jaki link chodzi ?

zewnętrzne. wydaje mi się ze lepiej od samego początku. linki , ich wartość bądą rosły wraz z wartością zaplecza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze zapewne chodzi o to czy stawiając nowe (niezaindeksowane) zaplecze powinniśmy odrazu umieścić w nim link do strony pozycjonowanej, czy zaczekać z tym do momentu aż strona zapleczowa zostanie zaindeksowana.

Nasunęła mi się tutaj jeszcze jedna myśl... Czy jeżeli decydujemy się na dodanie linka dopiero po zaindeksowaniu strony zapleczowej to czy lepiej jest wówczas dodać jakąś nową treść na tej stronie, która zawierałaby owy link pozycjonujący czy wystarczy, że włożymy go gdzieś między już istniejące treści... ?

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Budujac tematyczne mini stronki powiedzmy 20 stronek , po 20 podstron kazda podstrona tematyczna takie mini zaplecze z ktorego bedziemy pozycjonowac strone docelowa na 20 slow kluczowych , mamy wybor umiescic link:

A) - sitewide - na kazdej stronie 1 keywords

:) - osobno na kazdej podstronie po 1 inny keywords

C) - 2-3 keywordsy na kazdej podstronie

Ktory model wydaje sie lepszy ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAcie kogoś do polecenia od zaplecza?

SZukam kogoś kto dobrze zrobi mi zaplecze.

Systemy Nawadniające Profesjonalne systemy nawadniające do ogrodów. Pełna automatyka!

Ogrody Projektowanie i zakładanie ogrodów. Studio "Ogrody Projekty"

Oczka wodne Akcesoria do oczek wodnych. Filtry i pompy Oase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności