Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tyko jedno pytanko na jakie anchory podlinkowywać zaplecze czy takie same jak strona pozycjonowana czy wstawiać obojętnie jakie się chce grunt żeby prowadziły do zaplecza BL ale żeby nie było później niespodzianek że zaplecze ma lepszą pozycję niż strona pozycjonowana.

Szafy przesuwne - nowoczesny wygląd - nietypowe wymiary i rozwiązania nie stanowią dla nas problemu!!!

Bramy i ogrodzenia Częstochowa

Bramy Bełchatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staraj się tworzyć strony z dobrym i ciekawym dla użytkowników contentem, z tych stron dawaj odnośniki do swoje strony, Im lepsze wartościowo zaplecze tym lepszy ranking Twojej strony, ważne jest aby zaplecze było dla ludzi.

Budowanie wartościowych stron w dłuższej perspektywnie bardzos się opłaca, można na nich zarobić, wynająć powierzchnie reklamowe, sprzedać, czy cokolwiek innego.

Edytowane przez mikeusz

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka za brak polskich znakow.

Sporo piszecie co to jest zaplecze i tak dalej. jednak ja troszke inaczej zapytam chcialbym zeby ktos zbudowal dla mojej strony profesjonalne zaplecze z prawdziwego zdarzenia. Wiem ze jest sporo ogloszen na ten tema jednak jestem zainteresowany profesjonalnym podejsciem. Zlecalem tego typu budowe osobom ktore amatorsko podchodzily do tematu co tylko pogorszylo sytuacje. Dlatego jesli macie juz doswiadczenie i korzystaliscie z takich uslug prosil bym o polecenie osob ktore wiedza co robia.

Sieciowy Toster suchary z sieci.

https://www.sieciowytoster.pl

@Orsonik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ORSON ale to kwestia podejścia, dla jednego zapleczówka to strona, która ma wygenerować 1000pkt w statlinku, ma mieć 10 podstron z byle jaką treścią a ktoś inny myśląc o zapleczu ma przed oczami dużą, tematyczną stronę, która posłuży mu jako platforma reklamowa dla swojej strony...

pierwszy wariant zrobi Ci każdy, ten drugi już niekoniecznie

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności