Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jestem ciekawy jak duże macie zaplecza, dzięki którym możecie dobrze wypozycjonować serwis pod znaną frazę ? i oczywiście jakiej jakości jest Wasze zaplecze, czy są to duże serwisy czy małe do 20 podstron etc.

Z góry thx za odp.

Darmowe dzwonki na telefon do pobrania | Zaawansowana porównywarka telefonów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma się i spamy i wartościowe. Jednak nie ma co iść w site, ponieważ bot i tak pewnie nie odwiedzi wszystkich podstron tego spamu.

Pozycjonowanie to nie tylko zaplecze... więc tą samą frazę można wbić mniejszym zapleczem + inne metody jak i również samym zapleczem na większą skalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi budowanie zaplecza to całkiem dobrze, sprawdza się agregowanie treści z innych serwisów za pomocą np rss, i odpowiednie ich parsowanie oraz dodawania paru zdań od siebie. Bierzemy tylko częśc artykułów, dzięki temu nie ma duplicate content, a my mamy content.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

Kojarzy ktoś narzędzie do generowania zaplecza z dużą ilością szablonów ? Ktoś na forum pisał o tym, ale nie mogę teraz tego znaleźć. Nie chodzi mi o żadne narzędzie z generowaną treścią. Narzędzie to było w języku angielskim, oczywiście płatne. Z góry za nazwę, odnośnik do tego narzędzia z góry thx.

Darmowe dzwonki na telefon do pobrania | Zaawansowana porównywarka telefonów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdenicze.

Mam od jakiegoś czasu pare stornek zapleczowych w tej samej tematyce co strona pozycjonowana.

Moje pytanie jest nastęujące. Ile dajecie linków z takiej storny? mam strony z 5 podstronami i takie z 15.

Dajecie jeden link na wszsytkich podstronach czy raczej umieszcacie w tekście linki.

A mozę dajecie na wszsytkich podstronach do storny główenj pozycjonowanej storny oraz jeden prowadzący do podstrony?

Proszę o pomoc.

Fotografia portretowa Warszawa - specjalna oferta dla użytkowników Pio, Facebook, Google +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności