Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

moim zadaniem z każdej zapleczówki link do pozycjonowanej strony.

Co masz na mysli "zapleczowki"? Z kazdej strony zapleczowej? W odniesieniu do modelu byloby to kazde kolko? Jak to jest z iloscia slow kluczowych. Jesli pozycjonuje strone na fraze: "rybki w akwarium" to czy kazdy link pomiedzy stronami zapleczowymi powinien wygladac mniej wiecej tak: <a href="stronaA.html" title="rybki w akwarium">rybki w akwarium</a> ?

Co jesli chce pozycjonowac tez druga fraze, czy kierunek linkow powinien byc taki sam jak kierunek linkowania frazy pierwszej?

POzdrawiam

Praca w Ameryce, Ogloszenia w USA, Oferty pracy w Nowym Jorku, nieruchomosci, wynajme mieszkanie, Greenpoint, Trenton, NJ,

Praca na budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a gdzie w tym schemacie strony pozycjonowane bo jak rozumiem takie zaplecze nie służy do wypozycjonowania tylko jednej strony? Przecież jak z każdej strony zapleczowej zacznie wychodzić po 30 linków do 30 stron pozycjonowanych to moc tych linków będzie raczej mizerna. Czy źle to zrozumiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zaczalem tworzyc swoje zaplecze 2 lata temu i sadze ze minie jeszcze 2 zeby bylo w miare . Niestety jako jednostka nie jestesmy w stanie konkurowac z wiekszymi firmami .

Ale mam pomysl ktorym sie podziele

Dobrze byloby zebrac kilkadziesiat osob ktore maja swoje strony ( niewazne z jakim PR ) i zrobic network .Wtedy kazdy zarobi poprzez zlecenie pozycjonowania ktore zostanie zlecone grupie.

Z tych pieniedzy kazdy bylby w stanie dalej rozwijac swoje zaplecze zeby powiekszac grupe a tym samym swoje dochody.

Wiec dobrze byloby stworzyc forum na ktorym ludzie zainteresowani byliby w stanie otym porozmawiac nie obawiajac sie bana.

No i oczywiscie znalezc chetnych ktorzy chca zarobic - czasem lepsze mniejsze pieniadze niz zadne .

Czasem napotykam ludzi ze strona z PR4 i wydaje im sie ze moga liczyc 200zl/msc za link - oczywiscie moga - kwestia czy ktos zaplaci - mozna to miec taniej.

Zapraszam do dyskusji

Kancelarie Prawne caly Swiat Solicitor Right Solicitors UK - Zapraszamy do Bed and Breakfast Exmoor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszsytkich.

mam pytanie. mam w swoim zapleczu trochę stornek. Mam róweniż i taka kóra ma PR4 i jest tematyczna do mojej pozycjonownaej strony.

W tym momencie mam tam zamieszczony 1 link do domeny główej.

Mam pytanie jest nastęujace.

Czy nie lepiej było by taka domene podpiacć pod statlink GOLD?

Jedne link na stronie to za mało kożyści z takiego PR. OC o tym myślicie i jak byście rozwiazali mój problem.

pozdrawiam

Fotografia portretowa Warszawa - specjalna oferta dla użytkowników Pio, Facebook, Google +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam Wszsytkich.

mam pytanie. mam w swoim zapleczu trochę stornek. Mam róweniż i taka kóra ma PR4 i jest tematyczna do mojej pozycjonownaej strony.

W tym momencie mam tam zamieszczony 1 link do domeny główej.

Mam pytanie jest nastęujace.

Czy nie lepiej było by taka domene podpiacć pod statlink GOLD?

Jedne link na stronie to za mało kożyści z takiego PR. OC o tym myślicie i jak byście rozwiazali mój problem.

pozdrawiam

jak będziesz za mocno linkował to nic nie zyskasz - lepszy jeden mocny niż kilka średnich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności