Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

przeznaczyc na precla

przekierowanie z "czystej" domeny nic Ci nie da.

a to czemu?

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to czemu?

a co ma niby dac? domena ma zerowa moc, wiec zadnej po przekierowaniu nie przekaze.

lepiej stworzyc precla, zbudowac na nim odpowiedni content i dodac mocnego linka na pozycjonowa strone

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry jak kogoś zirytuję swoją niewiedzą, ale zaplecze zapełniacie własną niepowtarzalną (przez siebie wymyśloną) treścią?

Jak często dopisujecie teksty do zaplecza?

Edytowane przez age
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry jak kogoś zirytuję swoją niewiedzą, ale zaplecze zapełniacie własną niepowtarzalną (przez siebie wymyśloną) treścią?

Jak często dopisujecie teksty do zaplecza?

@age - dzial dla poczatkujacych, wolno spytac jesli sie uprzednio przeszukalo forum. mozesz pytac, nie boj sie.

wypelniasz trescia swoja i/lub - zlecasz to innym. w zaleznosci jakiej jakosci potrzebujesz - rowniez na tym forum znajdziesz wielu "pisaczy", ktorzy biora za 1k znakow od 1 do 2 zl.

teksty warto dodawac regularnie - im czesciej tym lepiej. prowadz swoje strony zapleczowe jakby to byl Twoj blog - raz na 2-7 dni warto cos wrzucic.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(punktem startowym niech będzie 1 strona z zaindeksowanymi 100 podstronami, widniejąca w Google już od 3 miesięcy- katalogowana do 300 katalogów).

Zastanawiam się czy w ciągu 3 miesięcy Google jest w stanie zaindeksowac 100 podstron nowej domeny:pytajnik:

w tydzien zainkasowalem 2500000 podstron więc mnie juz nic nie zdziwi

468x60.gif

pobieranie z wrzuty Pobieranie mp3 z wrzuty bez limitów

darmowe mp3 Darmowe mp3, download mp3

imprezy Imprezy, kluby i dyskoteki w Twojej okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz na PW pokazac adres? wszystkim pokazac nie mozna, bo moga tu byc nasladowcy naszych kochanych bylych uzytkownikow tego forum ;)

jestem ciekaw czy to - po prostu "unikalna" tresc, czy zdobyles taka mase linkow w krotkim czasie czy tez struktura strony baardzo pomoglo. po cichu jednak licze, ze o jedno zero sie pomyliles :)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

myślę rozpocząć budowę własnego zaplecza. Przed tym ma kilka pytań, które uszeregują moją wiedzę:

1. strony na zaplecze na różnych serwerach, tak? ile serwerów?

2. na każdym serwerze inna domena nie związana z tematem strony, którą chcę wypozycjonować?

3. ile subdomen dla każdej domeny

4. czy dobry pomysł by na każdej z domen postawić wordpress'a ? Jeżeli tak to jak często umieszczać w tekstach link do strony pozycjonowanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
witam!

myślę rozpocząć budowę własnego zaplecza. Przed tym ma kilka pytań, które uszeregują moją wiedzę:

1. strony na zaplecze na różnych serwerach, tak? ile serwerów?

2. na każdym serwerze inna domena nie związana z tematem strony, którą chcę wypozycjonować?

3. ile subdomen dla każdej domeny

4. czy dobry pomysł by na każdej z domen postawić wordpress'a ? Jeżeli tak to jak często umieszczać w tekstach link do strony pozycjonowanej

Moim zdaniem to by chyba było tak;

1. Im więcej tym lepiej

2. Chyba lepiej jeżeli będą to strony zbieżne tematycznie

3. Nie wiem

4. Myślę, że dobrze zoptymalizowany wordpress się nadaje. Jest przyjazny dla wyszukiwarek. Dwa linki na tekst około 1200 znaków jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. czy dobry pomysł by na każdej z domen postawić wordpress'a ? Jeżeli tak to jak często umieszczać w tekstach link do strony pozycjonowanej

Najlepiej różnicować wszystko co się da, więc również CMSy, z których korzystamy. Jest ich teraz mnóstwo więc nie warto ograniczać się tylko do jednego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

1. Czy zaplecze MUSI być tematycznie powiązane ze stroną pozycjonowaną?

2. Czy do strony głównej linkujemy z każdej strony zapleczowej, czy lepiej stosować konstrukcję piramidalną?

3. Czy jeśli już musi być tematyczne, to pod każdego nowego klienta zakładacie nowe zaplecze, czy linkujecie z tych, które macie?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

myślę rozpocząć budowę własnego zaplecza. Przed tym ma kilka pytań, które uszeregują moją wiedzę:

1. strony na zaplecze na różnych serwerach, tak? ile serwerów?

2. na każdym serwerze inna domena nie związana z tematem strony, którą chcę wypozycjonować?

3. ile subdomen dla każdej domeny

4. czy dobry pomysł by na każdej z domen postawić wordpress'a ? Jeżeli tak to jak często umieszczać w tekstach link do strony pozycjonowanej

Ad1. Można też poszukać odpowiedniego serwera, który oferuje kilka adresów IP

Ad3. Teoretycznie można wziąć 5 domen, dla każdej domeny 5 subdomen, czyli masz 25 subdomen + te 5 domen co daje Ci 30linków.

Ad4. Podobnie jak pisze kolega, wordpress jest przyjazny dla wszelkich rodzajów wyszukiwarek, a jeśli chodzi o ilość linków to tak 2,3 na artykuł w zupełności wystarczy.

Yourbet24 - Serwis bukmacherski mający na celu przekazanie rzetelnych informacji na tematy związane z tematyką sportową jak i bukmacherską, e-booki bukmacherskie. | Moderowany katalog stron - zapraszam do dodawania stron. | Reklama Puławy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam parę pytań.

1. Jakich rozmiarów powinno być zaplecze jeśli chcę pozycjonować strony na powiedzmy tytuły poszczególnych gier komputerowych. A chcę pozycjonować ~10 stron w jednym czasie.

2. Jaką konstrukcję zaplecza najlepiej stosować? Osobiście przemawia do mnie konstrukcja piramidki.

3. Czy warto zakupić dodawarkę do katalogów( i precli jeśli trzeba) i przelecieć nią po wszystkich zapleczówkach? Jaką dodawarkę i serwer pod nią możecie polecić?

4. Czy oferta ionic.pl na hosting seo jest warta uwagi?

5. Czy subdomeny domen regionalnych, mają taką samą wartość jak subdomeny domen .pl ?

To było na tyle moich pytań. Liczę na wasze odpowiedzi.

Gry na pc to najlepszy sposób na odpoczynek po pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności