Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy jeżeli na zapleczu dodałem sobie reklamy z popularnego systemu reklamy to czy to odbije się na pozycjonowaniu mojego serwisu?

1.czesc firm może zbanować tobie konto wiec nie każdy system reklam nadaje się, zalezę jakiej jakości będzie twoje zaplecze i od regulaminu usługi,

2.Po kodu reklamy bardo łatwo można wyszukać cale twoje zaplecze, taka informacje w rekach pozycjonera co pozycjonuje konkurencje - bezcenna, wiec decyduj sam czy warto.

A jak się zachce zgłosić do adsensa, to masakra blisko, bo jakiś googler "ręcznie" sprawdzi i wszystko jasne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku warto pobawić się w zaplecza na darmowych hostingach. Tanio i ekonomicznie. Jedyną wadą takiego rozwiązania jest fakt, że często takie hostingi doklejają w własne linki w stopkach.

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Hicarian,Jedyną wadą takiego rozwiązania , to taka że w każdym momencie twoje zaplecze możne zniknąć

wystarczy przecież spojrzeć w regulamin darmowego hostingu i starać się tak wszystko rozpracować, aby było z nim w zgodzie ;)

Owszem zawsze istnieje możliwość, że darmowy hosting szlag trafi... Jednakże, spójrz na takie yoyo, czy cba... wątpię żeby im tak szybko padło, a nie oszukujmy się - w porównaniu z z wieloma hostingami seo wypadają [przekleństwo] :peace: (czyt. dobrze)

sam trzymam u nich kilka stron, jedna na yoyo ma nawet PR2 - za co? nie mam pojęcia - założone w niej forum dostało PR1 - za brak postów :)

plusy: szybko się indeksują nowe linki w stopce serwisu, zero zaangażowania z mojej strony od ponad roku a działa... nawet dziennie 20 unikalnych wizyt mam :)

do tego dochodzi nam wordpress.com - ale ostatnio widzę że skierkę wywalili a i moje konto jest zawieszone..

mamy też blogspot, blogerki i inne platformy blogowe...

jest cała masa serwisów, gdzie zupełnie za darmoche można małe zaplecze ustawić.

Oczywiście nie ma jak swoje - masz pełną kontrolę - płacisz za hosting, za domeny, wymagasz - masz lepsze efekty... Niestety potrzebna jest kasa, a skoro dopiero czatujemy na pierwszych klientów (takich co to nie wymagają top3 dla opony za 50 PLN rocznie - są tacy :) ), trzeba sobie jakoś radzić.

Uważam, że na start szukanie w popularnych darmowych hostingach nie jest niczym złym, a nawet dobrym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Czy na stronach typu: księgi gości, komentarze na wp i inne pierdoły lepiej linkować swoje zaplecze, a "dobre" linki zostawić dla głównej strony czy bezpośrednio stronę pozycjonowaną?

Jeżeli mają mocny PR oraz inne dane, to jak najbardziej, ale wg mnie, też bez przesady, żeby nie wyszło tak, że więcej linków jest z komentarzy i tp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie można do strony głównej, żadne linki nie powinny szkodzić stronie pozycjonowanej, bo wtedy wiadomo, ze takie linki by szły do konkurencji.

Edytowane przez mmr88

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam takie pytanko.

Mam stronkę, powiedzmy mojastronka.pl i stworzyłem dla niego bloga na subdomenie blog.mojastronka.pl.

Do tego tworzę porządne zaplecze tematyczne(nie jakieś tam śmieci) i moje pytanie brzmi:

1. Czy z zaplecza mam linkować tylko do mojastronka.pl, czy też do subdomeny blog.mojastronka.pl,

z której będą prowadzić linki do właściwej stronki z zaznaczeniem że chciałbym by i stronka i blog się

porządnie wypozycjonowały. (czy może do obu równolegle)

2. Czy jak zrobię w takiej kolejności zaplecze--->blog--->stronka to czy blog na subdomenie będzie

wzmacniał linki, czy nie?

Czyli w skrócie moje pytanie brzmi:

Czy subdomena wzmacnia linki, czyli czy działa jak zaplecze, czy nie?

Pozdrawiam i czekam na sensowne odpowiedzi ;-)

Edytowane przez Sagittar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności