Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chyba nie wszystkie linki warto utrzymywać na stronie. Czy linki na stronie finansowej ze stron np. erotycznych nie obniżą jej wartości?

W Księdze Gości takie mi się pojawiały.

Przy okazji czy możecie chłodnym okiem ocenić moją stronkę https://savings4you.com.pl/ :D

chyba nie do końca jeszcze rozumiesz cały temat pt. "pozycjonowanie", linki wychodzące z Twojej strony to dla niej więcej złego niż dobrego, a jeśli prowadzą do stron wątpliwej treści to w skrajnych przypadkach może skończyć się nawet banem. nad stroną czeka Cię jeszcze sporo pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chyba nie wszystkie linki warto utrzymywać na stronie. Czy linki na stronie finansowej ze stron np. erotycznych nie obniżą jej wartości?

W Księdze Gości takie mi się pojawiały.

Przy okazji czy możecie chłodnym okiem ocenić moją stronkę https://savings4you.com.pl/ :)

chyba nie do końca jeszcze rozumiesz cały temat pt. "pozycjonowanie", linki wychodzące z Twojej strony to dla niej więcej złego niż dobrego, a jeśli prowadzą do stron wątpliwej treści to w skrajnych przypadkach może skończyć się nawet banem. nad stroną czeka Cię jeszcze sporo pracy ;)

dzięki eclipse. Masz rację jeszcze nie jestem dobry w temacie. Wiem, że stronkę muszę jeszcze dopracować. :soczek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A pro po oceny strony, nikt Ci nie powiedział że kolor żółty to kolor ostrzegawczy? Strasznie razi.

Strona jest czytelna ale jej styl i kolorystyka to jakby odgrzebany kotlet z przed 12 lat. Pamiętam jak WP wyglądało podobnie 15 lat temu.

A co do linków wychodzących to nie powinno być ich zbyt dużo na pewno nie ze strony głównej.

produkcja filmów - studio filmowe, montaż filmów

skuteczna reklama dla firm - filmy reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porada dla tych zupełnie zielonych- ja dopiero zmieniłem kolor z jasnozielonego na taki soczyście zielony :cray:

na początek warto postawić z 10 stronek o różnej tematyce i za pomocą katalogów, optymalizacji i innych cudów przez siebie wymyślonych/zasłyszanych/przyśnionych (prawie każdy sposób jest dobry) wybijamy je na łatwe frazy w wujku Google, z czasem stronki nabierają 2 cechy dla nas bardzo ważne: duża odwiedzalność strony i ciągle rosnący PageRank...następnym krokiem jest zdobycie klientów na stosunkowo łatwe frazy, które dzięki cudom, których użyliśmy wcześniej wypromujemy po frazach średnio trudnych w Google + linki z własnego wypozycjonowanego zaplecza...a dalej nie powiem bo to już firma i te sprawy :gafa:

trzeba coś wpisywać na umowie z klientami żeby w miarę sensownie się to nasze zaplecze rozwijało, ale co konkretnie- do tego już musicie dojść sami :P

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do PR, to kwestia jakie masz linki przychodzące, a nie czy jesteś na top na b. łatwą frazę, czy nie. Łatwa fraza w większości to fraza która jest b. mało wpisywana i odwiedzana, np. sławny "wypas owiec w Bieszczadach", czy "psi fryzjer w Pcimiu" wiec wiara w to że nabije ci odwiedzalność strony to spora naiwność. Znalezienie chętnych na frazy na które można wyjść kilkoma katalogami to sztuka ale cóż cuda się zdarzają ;).

ps. zmień sobie anchory w stopce, szansa ze ktoś wpisze tak długą frazę jak "restauracja Kraków, restauracja Lublin: jest niewielka, a tak to widzi G i tak promuje twoją stronę.

Edytowane przez Arkaszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się ciągle zmienia w SEO. Nie wiem czy nie byłoby dobrym pomysłem co pół roku podsumować jakieś zmiany odnośnie zaplecza, PageRank i innych ważnych. Jak czytałem ten temat od początku (2006 rok!), to wiele się już zmieniło, a pewno rzeczy na szczęście pozostają skuteczne :P Tylko dla nowych jest jeden problem... To co zostało napisane z 5 lat temu, a oni na to trafią... nie będą wiedzieć czy to aktualne. Chyba, że przebrną przez 59 stron porad :D Dobrze, że PiO daje możliwość powielania tematów. Niby to denerwujące dla wielu, ale dla nowych to zbawienne. Funkcja szukaj jest fajna, ale jak masz 1000 postów, to troszkę ciężko. Sztuka w szukaniu? Może i tak, ale pewne rzeczy powinny być łatwo dostępne.

Jak postawić zaplecze dziś? Takie krótkie podsumowanie w nowym temacie by się przydało. Wiem... nikt nie chce nic dawać gotowca na talerzu, bo sam włożył wysiłek w szukanie swojej wiedzy. Tak czy inaczej, jeśli chcecie pomagać innym, to by na pewno pomogło :D PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

Od wczoraj przeczytałem cały ten temat. od deski do deski

Mam cztery pytania. Proszę najpierw o odpowiedź a potem o znęcanie się nad moją "zielonością"

a więc tak

1 - czy linkowanie ze swojego zaplecza to jest coś w stylu kopiuj/wklej? czyli kopiuję link ze strony do któej ma być linkowanie i wklejenie tego do strony zapleczowej czy trzeba znać się głębiej i robić to jakoś inaczej

2 - budując zaplecze lepiej zarejestrować domeny o nazwie zbliżonej tematycznie to strony pozycjonowanej czy lepiej kupić strasze domeny np z pr 2,3 ale o nazwie powiedzmy www.sjmnbdsfv.pl

3 - pisze się o linkowaniu naturalnym przez ludzi. zrozumiałem to tak że komuś spodoba się strona to linkuje. mi podoba się niejedna strona ale nie piszę do znajomych w stylu: hej znalazłem super stronę www.xxxxx.pl wejdźcie na nią koniecznie. czy ktoś tak robi??? to jest linkowanie naturalne???

4 - jeśłi mam domenę to jak się robi subdomeny?

za odpowiedzi dzięki z góry, z dołu i z wszystkich możłiwych boków :D pozdrawiam

Edytowane przez mundek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy linkowanie ze swojego zaplecza to jest coś w stylu kopiuj/wklej? czyli kopiuję link ze strony do któej ma być linkowanie i wklejenie tego do strony zapleczowej czy trzeba znać się głębiej i robić to jakoś inaczej

Możesz dać w stopce, ale też w artykułach. Google lubi, kiedy link otacza dużo tematycznej treści.

budując zaplecze lepiej zarejestrować domeny o nazwie zbliżonej tematycznie to strony pozycjonowanej czy lepiej kupić strasze domeny np z pr 2,3 ale o nazwie powiedzmy www.sjmnbdsfv.pl

Nazwa domeny nie ma już takiego znaczenia jak kiedyś.

pisze się o linkowaniu naturalnym przez ludzi. zrozumiałem to tak że komuś spodoba się strona to linkuje. mi podoba się niejedna strona ale nie piszę do znajomych w stylu: hej znalazłem super stronę www.xxxxx.pl wejdźcie na nią koniecznie. czy ktoś tak robi??? to jest linkowanie naturalne???

Raczej tu chodzi o teksty na serwisach/blogach "Ostatnio znalazłem na XXX.pl, który bla, bla, bla".

jeśłi mam domenę to jak się robi subdomeny?

Jeżeli wykupiłeś serwer wirtualny, to masz taką opcje w panelu.

A ja nie mam linków w sygnaturce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nazwa domeny nie ma już takiego znaczenia jak kiedyś.

Mocno bym z tym stwierdzeniem polemizował ;)

Jest raczej odwrotnie.

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy warto tworzyć zaplecze na subdomenach i linkować je do domeny na której są postawione subdomeny np.:

1.domena.pl linkuje do domena.pl

itp.

Subdomeny jaki i domena.pl sa na innm IP ?

Strona firmowa - Rzeczywistość Rozszerzona.

Programowanie Android - Programowanie Android przez profesjonalistów.

Tworzenie Aplikacji Android - Fachowe Tworzenie Aplikacji Android!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności