Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Zdobywanie wszelkiej maści linków to podstawa. Nawet i ten słaby link - to jednak link.

Te słabe linki (wpisy na blogach, w niemoderowanych katalogach stawianych na kopiach baz,..), obniżają wartość strony w oczach google.

Strona naprawdę nie tylko nie zyskuje, ale traci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgodzę się , stronie z dobrym TR to nie zaszkodzi. Pisalem 100 razy napisze jeszcze raz jak by to szkodziło, to by chętnie szkodziłem swoim konkurentom.

obniżają wartość strony w oczach google

wystarczę dołożyć 100k g.. nianych linków i obniżę stronę konkurenta w oczach Google?? zastanów się co piszesz, jak by to dzialalo tak jak piszesz topy by się robiło w zupełnie inny sposób :)

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę to z doświadczenia.

Dodaj jakąś strone do 1000 stron tego typu jak poniżej podaję link, a zobaczysz efekt. Ja niektórych swoich stron do dzisiaj nie moge wyciągnąć z filtra.

Link:

https://slidesix.com/index.cfm?event=slides...04826500382B8B3

Osobiście unikam takich stron

Ale jak ktoś ma inne doświadczenia, to proszę bardzo

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof , ten forum moim zdaniem właśnie służę dla wymiany doświadczenia, z mojego doświadczenia wynika stronie można zaszkodzić ale nie w ten sposób, rzecz jasna mogę się mylić, ale miałem trocha zleceń na de-pozycjonowanie na rynku PR, polskim ( głownie negatywne opinie o firmie, osłabienie konkurencji i podobne) właśnie tym sposobem rezultaty byli mizerne.

Dla tego napisałem czym większy TR strony tym takie linki nic nie robią złego, ale chętnie by się dowiedział jak to było w twoim przypadku

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy warto tworzyć zaplecze na subdomenach i linkować je do domeny na której są postawione subdomeny np.:

1.domena.pl linkuje do domena.pl

itp.

Subdomeny jaki i domena.pl sa na innm IP ?

Wprowadzona Panda obniża w swoich wynikach strony mało wartościowe; niektórzy piszą, że postawienie części strony nasubdomenach, zwiększa zaufanie wyszukiwarki (strona idzie w wynikach do góry).

Mam jedną stronę na której mi zależy, bedę teraz dodawał subdomeny.

Mam pewną stronę, ma chyba 10 subdomen, praktycznie nie pozycjonowana, na wiele dość trudnych słów jest dosyć wysoko.

Edytowane przez krzys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chciał bym zbudować swoje zaplecze, strony które do tej pory pozycjonowałem były zupełnie niszowe więc radziłem sobie katalogami forami i preclamii. Teraz chciał bym zbudować własne zaplecze w postaci stron czy też blogów tematycznych. Powiedzcie czy lepiej jest zbudować kilka blogów jako subdomeny. Mam do dyspozycji trzy zupełnie puste domeny jeszcze nie pozycjonowane. Zbudować na każdej z nich po blogu czy może stworzyć do nich subdomeny i na nich blogi?

Jeszcze takie pytanie pomocnicze. Zarabianie AddSensem zależy od liczby odwiedzin na stronie więc trzeba stronę wypozycjonować. Lepiej w kontekście zarobkowym pisać bloga na bloggerze czy zrobić na wordpressie właśnie jako subdomenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie odnośnie tworzenia zaplecza: na jakie frazy pozycjonować blogi wzajemnie do siebie metodą a-b, b-c itd.

Tzn. słowami kluczowymi strony pozycjonowanej jednak odnosząc się nimi do blogów a ostatni blog z adresem do strony pozycjonowanej?

staram się stworzyć zaplecze do swojej strony stąd moje pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) na jakie frazy pozycjonować blogi wzajemnie do siebie metodą a-b, b-c itd.

Tzn. słowami kluczowymi strony pozycjonowanej jednak odnosząc się nimi do blogów a ostatni blog z adresem do strony pozycjonowanej?

Może źle Cię zrozumiałem, ale jeśli chcesz linkować wzajemnie zapleczówki i tylko z tej ostatniej dawać linki do strony pozycjonowanej, to szkoda Twojego czasu; linkuj zapleczówki między sobą a->b->->c->d (ale nigdy z d do a) i z każdej dawaj linki do strony pozycjonowanej.

@mikar

O Pandzie nie wiem za wiele, ale z tego co piszą ludzie na tym forum już wkrótce robienie czegokolwiek na subdomenie może przynieść dużo mniejsze efekty niż teraz. Z drugiej strony jeśli masz wybrać między bloggerem a własną subdomeną, ja wybrałbym to drugie; co Twoje to Twoje, raz że masz większe możliwości konfiguracji i kontroli, dwa masz pewność że nikt Ci tego nie usunie.

Fajna strona o capoeira

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru dwa rodzaje zaplecza : piramida i półksiężyc. Na blogu Zgreda opisane jest każde z nich:

https://seo.zgred.pl/sposob-linkowania-dla-...-case-study-772

W tym miejscu nasuwa mi się pytanie. Ile poziomów ma posiadać takie zaplecze ??? 3 - 4 ??? Z czego ma się składać każdy poziom i jak to wszystko ogarnąć , jak linkować ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności