Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietaj zeby wyglądało to naturalnie. Nie możesz dać tylko linków do jednej strony w każdym tekście. Do większej ilości stron, będzie uciekać moc linków. Oczywiście jeżeli strona zapleczowa nie będzie zbyt silna. I bądz tu mądry i tak źle i tak nie dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde zaplecze będzie dobre jeśli tylko o nie dbasz :)

Zaplecze musi samo na siebie zarabiać, w Adsense czy gdzie indziej, bo jeśli zysk strony głównej przekracza utrzymanie zaplecza, jest to strona hobbystyczna.

Na zapleczu trzeba zarobić,

Śmieć pod SWL to osobna sprawa.

Edytowane przez Gremlin18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stworzę stronę zapleczową/precla na subdomenie to linki z zapleczówki będą miały mniejszą moc niż na domenie?

Subdomena to dla google odrębna strona więc nie będą miały mniejszej mocy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@panek

Własnych testów nie robiłem, bazowałem tylko na wiedzy zawartej na tym forum.

@Reisig

Jeśli postawisz stronę z dobrą treścią na regionalce, to Ci jej nie wytną. Na najtańszych domenach ludzie po prostu stawiali śmieci.

Czas w końcu zagospodarować sygnaturkę. Zajmuję się pozycjonowaniem. Kontakt przez PW na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie regionalek powiem tak... Regionalki nie są przyjmowane do dużej liczby katalogów; Regionalki nie są przyjmowane do niektórych SWLi; Regionalki dostają częściej filtry (nawet dobre strony) co widzieliśmy wszyscy całkiem niedawno; Obecnie regionalkami jest spamowany Pobieraczek. Tak więc krótko - jeżeli chcesz spokojnie spać w nocy to bym zainwestował np. w krajówki a nie regionałki. Ja nie będę odnawiał żadnej regionalki - według mnie szkoda czasu i nerwów za te parę złotych oszczędności. No chyba, że lecisz spam i nie będziesz odnawiał regionalek to wtedy też jest metoda na głoda.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście postawiłem 15 zapleczówek na regionalnych, ponieważ nie wiedziałem że nie są zbyt dobre. Mam je jednak już około 3 msc, wszystkie są ładnie poindeksowane, połączone w koło bez zapętlenia i zaplecze działa bardzo dobrze. Problemu z odrzuceniem w katalogach przez domenę regionlaną też nie miałem ani razu. Mam nadzieję, że się na tym nie przejade, ale to moje pierwsze zapelcze więc dopiero się uczę ;) Póki co zaplecze linkuje tylko katalogami i preclami, półautomatycznie.

Szukasz reklamy dla swojej firmy? Wynajmuj samodzielnie billboardy reklamowe przez ZnajdźReklamę.pl !

Zareklamuj się we Wrocławiu - drukarnia Wrocław .

Szukasz reklamy świetlnej ? Koniecznie zobacz Kasetony Reklamowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ też posiadam kilka domen regionalnych (nie ukrywam - nie dlatego, że w Kołobrzegu dobrze sprzedają się np. zasłony :-) to działania Googla trochę mnie martwią. Ale starając się spojrzeć obiektywnie, z punktu widzenia osoby, która nie pozycjonuje to serpy są coraz bardziej zasyfione przez niskiej jakości spam. Nie usprawiedliwiam Googla - straram się zrozumieć...

Z innej jednak strony, kto szuka treści na stronach 20+, chyba tylko pozycjonerzy swoich zapleczówek, no i boty zapleczówek pozycjonerów...

AUTOPROMOCJA:

Katalog stron: promujesz.pl l Ciekawe Lampy podłogowe l Kinkiety l Alarmy Satel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, możecie mi doradzić czy są porządne precle, do których mógłbym dodać swój tekst? Wszystkie teksty jakie dodaje są oryginalne, nie powtarzane, pisane ręcznie, link tylko jeden po minimum 300 znakach.

Chodzi mi o precle wartościowe, zdaję sobie z tego sprawę, że często są one płatne.

Jak dotrzeć do takich miejsc? Macie propozycje, może sami dysponujecie taką możliwością?

Bardzo prosze o odpowiedź.

Wiem, że podobne tematy istnieja, gdyż to forum to ogrom inforamcji,

ale pomyslałem, że może ktos odpisze w pigułce.

Przygodę z pozycjonowanie dopiero zaczynam, robie to tylko dla siebie, nie zajmuje się tym zawodowo, dużo czytam, interesuje sie tym, ale wciąż mało wiem.

Pozycjonowanie to bardzo tajemnicza dziedzina, im bardziej tajemnicza tym bardziej ciekawa.

Pozycjonuje swoja stronę, dlatego uczę sie tej sztuki.

Jak widzicie szukam pomocy, gdyz jestem jeszcz słaby.

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zdaję sobie sprawę z tego, że zaufanie to rzecz święta. Mam jeden post bo tak naprawdę teraz zacząłem pisać na forum, wcześniej prawie tylko czytałem. Postanowiłem, że zapytam ekspertów,

w końcu to forum. Jeśli zrugają trudno, jeśli pomogą, będę wdzięczny. Jeśli piszę trochę jak laik to nie dziwcie się, tak jak pisałem zaczynam przygodę z SEO. Nauczę się, prędzej czy później, chodzi mi tylko o pozycjonowanie własnej strony. Nie dlatego, żeby komuś nie dać zarobić, lecz dla siebie, bowiem fascynuje mnie ta dziedzina, gdzie do niedawna nawet nie wiedziałem, że istnieje. Chciałbym tez na przyszłość wiedzieć czy gdyby np. jakaś firma pozycjonowała moją witrynę, czy nie nabija mnie w butelkę. Wiem, że jest masa ludzi rzetelnie wykonujących swoja pracę, ale jak w każdej dziedzinie zawsze znajdzie sie ktoś, kto chce iść na skróty po najmniejszej linii oporu. Dlatego dołączyłem do Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności