Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Nurtuje mnie pytanie na które odpowiedź zapewne jest prosta. Dlaczego prosta bo sam czuje jak jest ale potrzebuje waszego wsparcia.

Interesuje mnie możliwość zbudowania zaplecza na sub-domenach. Temat poruszany i oczywiście odpowiedź brzmi nie warto. Gdyby jednak skonfigurować DNS dla subdomen na inne serwery wtedy mamy linki z rożnych ip no kwestia domeny głównej jest bezapelacyjna to obniży wartość linka.

Pisząc to sam sobie odpowiadam na pytanie i może nie ma sensu go zadawać wasza opinia jest dla mnie ważna dlatego puszczam ten mail w sieć.

Czy warto zastosować zabieg budowania zaplecza moze nie całego na subdomenach będących różnych serwerach?

Pozdrawiam wszystkich

Niech SEO będzie z wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być na subdomenach. Przykładowo darmowe blogi są często na subdomenach. Jednak na pewno lepiej ale i dużo drozej było by mieć osobne domeny - jednak to może się okazać sporym kosztem.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich.

Mam dosyć proste pytanie - przynajmniej tak sądze. Aczkolwiek nie mogę znaleźć na nie odpowiedzi.

Czy budując zaplecze na platformach blogowych zakładać osobny email dla każdego jednego konta? Oczywiście na każdej platformie byłby tylko 1 blog pod daną stronę, powielałby się on tylko względem innych portali.

Posłuże się przykładem:

Pozycjonuje 2 strony A i B. Dla każdej strony zakładam 5 blogów, każde na innych serwisie np. blogspot, blox, wordpress, livejournal itd. Czyli w sumie będzie 10 blogów.

Czy aby strony nie zostały powiązane przez Google powinienem podpiąć je pod 10 oddzielnych kont email, czy wystarczą 2 maile?

podatki-elma.pl - zaufana księgowość, pełny zakres usług, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, obsługi kadrowo płacowej, sporządzenie deklaracji podatkowych, reprezentowanie przed urzędami - pierwszy miesiąc za 1zł.

 

kraktrans.pl - lustra na zamówienie wraz ze szlifowaniem, szkło lakierowane lacobel do kuchni i wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą być na jednym mailu. Wyszukiwarka nie wie z jakiego maila korzystasz, także nie ma jak powiązać tych kont.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast czytać tysiące stron lepiej wziąć się do roboty, szkoda czasu, więcej pytań niż odpowiedzi. jeśli ktoś profesjonalnie zajmuje się pozycjonowaniem to nie siedzi na forum...

A moze na forum nie siedza osoby, ktore nie potrafia dobrze organizowac swojego czasu pracy ;)?

"JAKOŚĆ PAMIĘTA SIĘ O WIELE DŁUŻEJ NIŻ CENĘ."

https://devdoit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kożystam z forum, dzięki niemu chociaż może posłuchać rad kolegów z doswiadczeniem, i sporo osób jest jesli własnie ktoś umie racjonowac swój czas.

Dobra odzież to odzież używana.

Chcesz wyzwań? Najtrudniejsza gra świata zaoferuje ci to.

Centrum finansowe dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności