Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

dla początkujących to kopolnia wiedzy. Ale chcę powiedzieć, że jeśli ktoś posiada więdzę i doświadczenie, które daje mu utrzymanie to tutaj nie udziela rad:(

Mam takie pytanie. Posiadam ponad 20 sztuk stron wordpress. Wszystkie mają około 2 lat. Linkuję z nich bezpośrednio do pozycjonowanej strony.

Pytanie, czy nie lepiej z nich zbudować piramidy i tylko z np. 3 linkować do strony głównej a reszta nad nimi????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast robić z tych istniejących 20 blogów piramidkę zostaw linkowanie bezpośrednie. Stwórz za to nowe blogi, które będą linkowały te stare. Lepiej będzie mieć 20 piramidek niż 3 ;). To też oczywiście kwestia trudności fraz. Z czymś prostym nie ma sensu się aż tak bawić.

Czas w końcu zagospodarować sygnaturkę. Zajmuję się pozycjonowaniem. Kontakt przez PW na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czołem wszystkim,

pozwólcie, że się podepnę. Czy mogę postawić na jednym serwerze w różnych katalogach kilka dobrych, stron zapleczowych - gdzie każda zapleczówka będzie pozycjonowała inną stronę o innej tematyce, czy może wpłynie to ujemnie na pozycjonowanie oraz wartość linków? Dodatkowo na tym samym serwerze w innym katalogu chciałbym postawić forum oraz stronę firmową znajomego. Czy to wszystko może wybuchnąć, jeżeli nie będzie ze sobą wzajemnie powiązane poprzez linkowanie oraz tematycznie. Mam jeden spory serwer, stąd moje pytanko, a słyszałem, że w obecnym czasie nie ma sensu kupowanie serwerów seo.

Edytowane przez r3solved
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej nie opierać wszystkiego o jeden serwer - ale nie wybuchnie jesli te strony zapleczowe będą porządne. Po prostu nie będą przekazywały takiej mocy jak strony "niby innych" użytkowników.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszytkim:)

Słychajcie mam pytanie bo właśnie zaczynam przygode z SEO...

Czy są w ogóle jeszcze dostępne kalatlogi stron bezpłatne i bez linka zwrotnego z PR powiedzmy 4-5?

Moja strona na razie ma PR 0 bo jest nowa:/ Ale mam zamiar to zmienić:)

Z góry dziekuję za pomoc.

pzdr All

Sklep z zabawkami zaprasza - konkurencyjne ceny!!! Piękne zabawki drewniane czekają!

Niezwykłe lalki monster high !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele, ale się znajdzie. Jeśli zależy Ci na osiąganiu wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania nie powinieneś gardzić również katalogami z niższym PR. Nie jest to obiektywny wyznacznik mocy danej strony.

Czas w końcu zagospodarować sygnaturkę. Zajmuję się pozycjonowaniem. Kontakt przez PW na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlaśnie bo się zastanawiałem czy mam tylko szukać katalogów z wysokim PR czy nawet na 0 PR zamieszczac link.

To klejne pytanie.... przy dodawanih opisu strony np przy przekroczeniu np 600 znakow moge dodac link w opisie.... o co z tym chodzi? mam dodawać link do wlasnej strony czy do innego katalogu badz forum gdzie jest link do mojej strony?

Sklep z zabawkami zaprasza - konkurencyjne ceny!!! Piękne zabawki drewniane czekają!

Niezwykłe lalki monster high !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlaśnie bo się zastanawiałem czy mam tylko szukać katalogów z wysokim PR czy nawet na 0 PR zamieszczac link.

To klejne pytanie.... przy dodawanih opisu strony np przy przekroczeniu np 600 znakow moge dodac link w opisie.... o co z tym chodzi? mam dodawać link do wlasnej strony czy do innego katalogu badz forum gdzie jest link do mojej strony?

Sklep z zabawkami zaprasza - konkurencyjne ceny!!! Piękne zabawki drewniane czekają!

Niezwykłe lalki monster high !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to opcja, którą z reguły wykorzystuje się do podlinkowania jakieś podstrony w katalogowanej stronie, są oczywiście takie katalogi, w których podlinkujesz w ten sposób wpis w innym katalogu (wtedy podlinkowujesz link bezpośredni do wpisów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre katalogi, mniej może uczęszczane, mają fajną opcję doładowywania punktów. Ja np. jestem na stronie głównej mam swój wpis. PR=3 katalogu. Każdy punkt kosztował mnie sms za 1 zł sztuka. Odnośnik do mojego wpisu katalogowego jest w Logo. Mniemam że to daje sporo mocy linkom umieszczonym w opisie. Czy może się mylę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odbiegnę od tematu, za co szanownych Forumowiczów przepraszam. Zastanawia mnie pewien mechanizm, który zaobserwowałem w na jednej stronie. Strona ma ogromny przyrost linków (aktualnie 140K). Większość z jakiegoś dziwnego forum, gdzie wszystkie posty są z automatu-nie dla ludzi ( z tego co przeczytałem na tym forum to bardzo niebezpieczne działanie). Niemniej strona funkcjonuje i pnie się w SERPACH do góry. Więc jak to jest z tym linkowaniem ?. Czy można bez obaw o filtr lub ban wykorzystywać tego typu praktyki?.

Kolorowe słuchawki na Fonostacja.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności