Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Ne wiem na ile to ma stosunek do zaplecza ale wydalo mi sie ciekawym.

Zobaczylem na jednym sklepie z 11 produktami osobna kategorie ktorz nazywa sie Reklama.

W tej kategorji jest 110 stron ktore udaja strony produktow ale tam jest tylko jakis obrazek

i tekst z linkiem na strone glowna sklepu.Kazda strona ma nazwe ktora sie sklada ze slow kluczowych.

I to daje efekt jak ja widze, Takie sobie zaplecze na pokladzie.

Jak myslicie czy warto cos takiego postawic na swojej stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej (jeszcze niestyety znikomej wiedzy) to dość ryzykowne działanie. bazując jednak na słowach Slaymer'a

Jak ktoś ma wiedzę i umiejętności to tak, może wykorzystywać te praktyki ;)

Pewnie można.

Mnie zastanawia zdobywanie linków z Allegro. Ktoś wpadł (chyba) na doskonały pomysł. Na swoich aukcjach wstawia linki w szblonie graficznym, linki prowadzą do sklepu na zewnatrz. Dość dużo tych linków jest zaindeksowanych przez G.

Do tej pory myślałem, że takie działanie jest zabronione przez Allegro, ale jak widać można ?.

Kolorowe słuchawki na Fonostacja.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej (jeszcze niestyety znikomej wiedzy) to dość ryzykowne działanie. bazując jednak na słowach Slaymer'a

slaymer, o 27 grudzień 2012 - 20:25, powiedział:

Jak ktoś ma wiedzę i umiejętności to tak, może wykorzystywać te praktyki

Pewnie można.

Zaryzykowalem. Umiescilem jedna taka strone w swoim sklepie.Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem strone jakiś czas temu do google analytics, aktywowałem link ale niestety nie działa.

Ktoś może podpowiedzieć co trzeba jeszcze zrobic?

Wiem, że są wejścia na strone a wyświetla się 0 odwiedzin:/

Sklep z zabawkami zaprasza - konkurencyjne ceny!!! Piękne zabawki drewniane czekają!

Niezwykłe lalki monster high !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem strone jakiś czas temu do google analytics, aktywowałem link ale niestety nie działa.

Ktoś może podpowiedzieć co trzeba jeszcze zrobic?

Wiem, że są wejścia na strone a wyświetla się 0 odwiedzin:/

Troche nie ten temat ale jak juz cos to dodanie strony do Google Analytics to polowa sukcesu.

Drugi etap to wygenerowanie kodu java script ktory nalezy umiescic w kodzie Twojej strony WWW.

Inaczej dane nie beda sie generowaly.

  • Like 1

"JAKOŚĆ PAMIĘTA SIĘ O WIELE DŁUŻEJ NIŻ CENĘ."

https://devdoit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lepiej budować zaplecze? Na darmowych platformach blogowych typu Wordpress.com, Blogger itd. czy lepiej na wykupionych regionalkach samemu postawić skrypty?

Podobny wątek na temat darmowego, tematycznego zaplecza znajdziesz tutaj:

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/167647-budowanie-wlasnego-zaplecza-tematycznego/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link, ale tamten wątek przeczytałem już wcześniej i wynika z niego, że jakość zaplecza zależy głównie od terści a nie od tego czy jest darmowe czy nie. Mnie interesuje, czy jest sens kupować regionalki (relatywnie tanie w stosunku do pl-ek) i stawiać na nich skrypty np. joomli i innych cm czy na to samo wyjdzie jesli te same treści wrzucę na bloggera itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc bloga mogę podlinkować konkretne słowo/frazy które będą prowadziły do mojej strony?

lub czy w ogóle mogę wstawiać jakiś link?

Czy google źle na to patrzy?

Dzięki.

Sklep z zabawkami zaprasza - konkurencyjne ceny!!! Piękne zabawki drewniane czekają!

Niezwykłe lalki monster high !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko z ciekawości...

Powiedzmy, że mam własne zaplecze (3 stronki, stoją na .pl) wiadomo, że trzeba je podlinkować i np każdą stronkę dodaję do 400 różnego typu katalogów + kilka precli, nie wspominam o linkowaniu np naprzemiennie. Chodzi mi o to, że powiedzmy stronka A ma np 400 backlinków, jaki to ma wpływ na moją stronę główną(nie zapleczową). Czy te backlinki, w jakimś procencie, czy coś trafiają poprzez stronę A do mojej strony głównej? czy też nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności