Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

ale za co maja zbanowac jesli tresci beda unikalne i z logika a do tego nie bede za bardzo szalal:-) z czasem sie zastanawial nad zlecieniem recznego linkowania po forach itp ale narazie chce zbudowac strukture ktora bede linkowal i przyznam sie ze jak mi zbanuja domene za rok jej nie przedluze i wykupie kolejna nowa w te same mijsce:-) czyli koszta pozostaja takie same

a tresc bedzie taka jak w tej zbanowanej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powrocmy do WP zaznaczam tekst materialy budowlane wciskac dodaj linka otwiera sie okienko a tam adres url wiec wpisuje strone a pod tym jest miejsce na wspisanie tytul?

Czyli jak to zrobic, dla przykladu slowo MIAST podpinam pod to link otwiera sie okienko a nastepnie wpisuje adres www plus tytul MATERIALY BUDOWLANE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie i wytłumaczcie... kali mieć kali jeść:)

Tak czytam o zapleczu i piszecie o 100 czy o mniejszej ilości stron zapleczowych... Jak i kiedy to wszystko ogarnać?

Bo ja rozumiem, że jak mam kilka blogów, for itp musze dużo się udzielać i pisać, ale nie sposób dzień w dzień siedzieć i pisać 100 art.

Miałbym pytanie o swoją stronę tzn jakie zaplecze powinienem zrobić poza dodawaniem strony do kalalogów, tylko to już na priv żeby nie było, że się tu reklamuję:)

Pomoże ktoś?

A i jeszcze jedno... Kolega wyżej pisał, że ma 100 opisów strony, czy można gdzieś zamówić zrobienie opisów? I ile to mniej więcej kosztuje?

Sklep z zabawkami zaprasza - konkurencyjne ceny!!! Piękne zabawki drewniane czekają!

Niezwykłe lalki monster high !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Opisy do katalogów bądź precle, teksty seo, arty itp możesz zamówić w firmach zajmujących się copywritingiem. Takich jak moja:) Ceny takich opisów są różne w zależności od długości i wymagań. Aby się nie reklamować (bo to nie ten dział) to zapraszam na priv lub podaje tel: 791 898 872.

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej dać linka z tekstu "MATERIALY BUDOWLANE", tytuł dawaj raz po raz, ale na pewno nie zawsze bo wygląda sztucznie.

Nie zapomnij o tym, że linkowanie jedną-dwoma frazami to bardzo dobra droga do filtra.

BlackPress.pl - Automatyczna dodawarka do precli [Najtańsza na rynku - wystawiamy FV]

BlackPress.pl na forum PiO

Darmowa mieszarka synonimów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge dodac strone za jednym razem np do 100 katalogow w konkretnej kategorii? jesli tak to moze polecicie jakies mocne. I jeszcze pytanie czy nie dostane filtra bana itp?

Moge dodac strone za jednym razem np do 100 katalogow w konkretnej kategorii? jesli tak to moze polecicie jakies mocne. I jeszcze pytanie czy nie dostane filtra bana itp?

Oplaca sie prowadzic darmowego bloga np na onecie czy musze samemu robic strone i zakladac bloga na platnym serwerze?

Sklep z zabawkami zaprasza - konkurencyjne ceny!!! Piękne zabawki drewniane czekają!

Niezwykłe lalki monster high !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 100 katalogów nie dostaniesz filtra, ani bana.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utworzylem blog na Word Press teraz pytanie czy....

Artykuły powinienem dodawać codziennie czy co 2-3 dni żeby wyglądało naturalnie?

Edytowane przez skoczeekk

Sklep z zabawkami zaprasza - konkurencyjne ceny!!! Piękne zabawki drewniane czekają!

Niezwykłe lalki monster high !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to jeszcze pytanie.

Ile powinienem miec blogow na ilu forach sie udzielac? Mam czas tylko wieczorami, bo zajmuje sie czym innym w pracy i nie mam czasu calymi dniami pisac i wymyslac artykuly:/

Sklep z zabawkami zaprasza - konkurencyjne ceny!!! Piękne zabawki drewniane czekają!

Niezwykłe lalki monster high !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile powinienem miec blogow na ilu forach sie udzielac?

Najpierw napisz co zamierzasz zrobić z tym zapleczem.

Jeżeli nie masz czasu, to zleć pozycjonowanie albo poszczególne prace - dział Ogłoszenia i zlecenia

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile powinienem miec blogow na ilu forach sie udzielac?

Najpierw napisz co zamierzasz zrobić z tym zapleczem.

Jeżeli nie masz czasu, to zleć pozycjonowanie albo poszczególne prace - dział Ogłoszenia i zlecenia

Mam sklep internetowy, strona jest zrobiona pod SEO co podobno pomaga w pozycjonowaniu.

Zaplecze chce miec tylko do pozycjonowania wlasnego biznesu.

Mam jednego bloga, cos tam na nim tworze plus konto na znanym portalu spolecznosciowym oraz staram sie udzielac i reklamowac na 2 forach. Poza tym dodaje strone do katalogow i nawet na jedna fraze jestem na 14 poz w google. Robie to dopiero od jakis 3 tyg wiec uwazam to za wielki sukces. Natomiast na inna bardziej ogolna na 87, gdzie tydzien temu bylem poza 200.

Wczoraj zalozylem kolejnego bloga na wordpress... wiec pytam ile pownienem ich miec?

Wiadomo im wiecej tym lepiej ale to ma sluzyc tylko dla uzytku prywatnego, nie planuje zarabiac na zapleczu.

Sklep z zabawkami zaprasza - konkurencyjne ceny!!! Piękne zabawki drewniane czekają!

Niezwykłe lalki monster high !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sklep internetowy, strona jest zrobiona pod SEO co podobno pomaga w pozycjonowaniu.

Zaplecze chce miec tylko do pozycjonowania wlasnego biznesu.

Dlatego robi sie analizę konkurencji aby wiedzieć czego i ile potrzeba aby ją prześcignąć ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżo postawiony blog na WP, bez BL, pewnie na domyślnej templatce niewiele Ci pomoże. Podobnie z kontem na portalu społecznościowym. Dwa konta na forach to raczej też za mało na sklep :) Wszystko zależy od trudności fraz i ich ilości.

Musisz postawić na zróżnicowane zaplecze, niekończenie własne. A Jeżeli je tworzysz, pamiętaj o odpowiedniej konfiguracji takich stron i ich podlinkowaniu.

Poza tym przez 'sukcesy' z dwiema frazami, o których mówisz, możesz wpaść w filtr jeżeli zaczniesz je jeszcze mocniej linkować (jeżeli skupisz się tylko na nich).

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżo postawiony blog na WP, bez BL, pewnie na domyślnej templatce niewiele Ci pomoże. Podobnie z kontem na portalu społecznościowym. Dwa konta na forach to raczej też za mało na sklep :) Wszystko zależy od trudności fraz i ich ilości.

Musisz postawić na zróżnicowane zaplecze, niekończenie własne. A Jeżeli je tworzysz, pamiętaj o odpowiedniej konfiguracji takich stron i ich podlinkowaniu.

Poza tym przez 'sukcesy' z dwiema frazami, o których mówisz, możesz wpaść w filtr jeżeli zaczniesz je jeszcze mocniej linkować (jeżeli skupisz się tylko na nich).

Pozycjonuje na 11 fraz oby nie za duzo:)

Co rozumiesz przez "niewlasne" zaplecze? Tzn ze przykladowo masz bloga zwiazanego z tematem i ja sie podlaczam do dyskucji lub na forum linkujac jakies slowo do mojej strony?

W necie jest w pyte informacji np o dodawaniu do katalogow jedni pisza, ze dodaja do 300 dziennie inni, ze lepiej dodac do 5-10 dobrych katalogow i to bedzie lepsze.

Sam juz nie wiem ktora opcje wybrac;)

Z gory dzieki za pomoc.

Edytowane przez skoczeekk

Sklep z zabawkami zaprasza - konkurencyjne ceny!!! Piękne zabawki drewniane czekają!

Niezwykłe lalki monster high !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności