Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to jest z indeksacją linków? Jak robot wejdzie na daną stronę to indeksuje wszystkie linki które na niej są? Pytam, bo mam taką sytuację: dodałem nowy produkt do sklepu, w związku z czym wrzuciłem na moje blogi zapleczowe artykuły na ten temat i po 2 dniach 2 moje blogi są w TOP10 na nazwę tego produktu, a podstrony ze sklepu w ogóle nie ma w indeksie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W blogach artykuł trafia na główną stronę. Poza tym może być on mocniejszy od Twojej strony, mieć włączone pingowanie. Pewnie podstrona sklepu zostanie niedługo zaindeksowana. W jaki sposób sprawdzasz czy jest już w indeksie?

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre serwisy internetowe nie korzystają z katów i precli a mimo to mają ruch z wyszukiwarki na poziomie 300 tys+ miesięcznie. Oczywiście duży serwis robi reklamę, userzy później sami linkują, no ale też nie wszystkie serwisy tak mają.

Ale trudno wskazać miejsce, od którego warto zaczynać linkowanie. Według mnie darmowe katalogi więcej zaszkodzą niż pomogą, zasyfimy sobie stronę i takiej to jakości będzie zaplecze. Osobiście przychylałbym się ku blogom i mocnym forom - wprawdzie idzie z tego sitewide, ale zróżnicowany da na początku efekty. Ale nie oszukujmy się - dopiero kilkuletnia domena będzie miała jakąś wartość.

Nie cierpię spamerów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuciłem na moje blogi zapleczowe artykuły na ten temat i po 2 dniach 2 moje blogi są w TOP10 na nazwę tego produktu

Jedna sprawa że blogi mogą być mocne, druga sprawa, że w tekst na blogu mogłeś lepiej nasycić słowami kluczowymi.

Jeżeli masz dobry towar na sklepie warto pisać dobry opis, z "powplatanymi" słowami kluczowymi, wariacje model+producent, producent+ model i trochę je podlinkować, co ciekawe lepiej wtedy może sprawdzić się podlinkowanie ze śmieciowych katalogów, których podstrony z wpisami nie wejdą do TOP10.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre serwisy internetowe nie korzystają z katów i precli a mimo to mają ruch z wyszukiwarki na poziomie 300 tys+ miesięcznie. Oczywiście duży serwis robi reklamę, userzy później sami linkują, no ale też nie wszystkie serwisy tak mają.

Piszesz o serwisach z dużą ilością zaindeksowanych zoptymalizowanych podstron - w takich przypadkach łatwiej jest dzięki linkowaniu wewnętrznemu wyciągnąć w topy długi ogon ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok kolejna porcja pytań

-zacznijmy od domeny, bany i filtry a mianowicie jak jest banowana domena główna nazwa.pl to czy tez będą zbanowane sub-domeny wawa.nazwa.pl i odwrotnie czy jak jest zbanowana sub domena to z automatu są blokowana domena glowna?

- za jaka ilość linków można dostać bana lub filtra, jak oni to nadają i czy banują tylko 1 domeny czy wszystkie z nią połączone?

- jaki skrypt na katalog, najlepiej bezpłatny jak są?

- na nowej domenie, i nowej stronie warto pozycjonować na jedna lub kilka fraz czy od razu na większą ilość fraz mianowicie 10-20:-)

- czy linki ze stopki forum maja duża wartość?

- jaka wartość maja linki z polskich stron prowadzonych do angielsko jezycznych?

z gory dziekuje za odpowiedz:-)

kolejne pytanie dostalem zapytanie od 2 stron jedna firmowa a druga sklep na wymiene linkami czy sie oplaca takie cos? Jaka wartosc maja takie linki?

Edytowane przez koki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. w przypadku bana na domenę główną, subdomena również może polecieć

2. bana za linki nie dostaniesz, co ilości linków potrzebnych na filtr, na forum jest kilka osób ze szklaną kulą musisz ich popytać

3. skryptów jest wiele zależy czy ma to być wartościowy katalog, czy zapleczówka

4. lepiej pozycjonowanować więcej fraz - kilkanaście

5. linki z forum mają raczej słabą wartość, na tle innych linków, wszystklo zależy od forum i ilości postów

6. linki ze stron polskojęzycznych działają na strony anglojęzyczne i odwrotnie

Edytowane przez gerdi

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartość linków, określa się na wiele sposobów, moim zdaniem nie opłaca się obecnie wymieniać linkami.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gerdi ale dlaczego, dla przykladu poswiecam jedna ladna stronke nazwijmy ja 1 i wymienial sie linkami z 20 stronami ktore posiadaja juz jakies zaplecze wiem ze wartosc mojej domeny spadnie ale sie automatycznie rozbudowuje zapleczze tej domeny, i teraz z tej mojej domeny nr1 linkuje na kolejna moja numer 2 a nastepnie do domeny docelowej-pozycjonowanej.

Z logicznego punktu widzenia powinienem zyskiwac i to duzo, bo niech do kazdej z tych 20 domen bedzie jakies zaplecze linkowe to tracac 20 linkow wyjsciowych zyskam zaplecze z duza iloscia linkowa i tak przekieruje sile tej domeny na kolejne.

czy dobrze mysle?

Edytowane przez koki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 linków to nic, szukaj innych sposobów zdobywania linków, chcesz żeby Twoje strony były drzwiami do konkurencji ?

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z domeny oddaje 20 linkow i puszczaja 20 linkow do mnie, fakt trace jadna domene i jej wartosc spadnie ale do tej domeny trafi kilkaset a moze i kilka tysiecy linkow w piramidzie ktore sa zapleczem tych stron z ktorymi sie wymienilem! Nastepnie jeden link puszczam do mojej kolejne strony z blogiem gdzie nie ma linkow i nastepnie do docelowej.

Nastepnie sprawdzam linki tych 20 stron i podbijam je scrapeboxem bo jesli nawet zbanuja to nie moja :-) bo moja znajdowac sie bedzie 3 poziomy wyzej w budowie piramidowej, tak czy siak same profity no chyba ze sie myle?

Edytowane przez koki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności