Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mam konto na word press i powiedzmy zrobię na nim 5 blogów to będzie to jako jedno zaplecze czy pięć różnych?

Często się zdarza, że blokują bloga np na blox czy onecie itp?

Sklep z zabawkami zaprasza - konkurencyjne ceny!!! Piękne zabawki drewniane czekają!

Niezwykłe lalki monster high !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 blogów to 5 zaplecz a że wszystkie na wordpressie to nic - masz 5 stron - nie można się po prostu ograniczać tylko do jednej platformy. Blogów nie blokują tam. Onetowy blog od kilku miesięcy = blog.pl - ponieważ ich blogi zostaly przeniesione na platformę wordpressową w blog.pl Zrezygnowali z własnego silnika.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne pytanie , znajomy ma strone i che od niego linki do mnie i teraz czy moge wziasc z kazdej podstrony po 1 linku do mojej glownej ale z roznymi archorami? czyli jego strona ma 7 podstron i sie zastanawiam nad 7 linkami o roznych archorach czu nie bedzie to za barzdzo po bandzie? Jego strona jest pozycjonowana i czy jak on jest na 10 pozycji czy ja z automatu bede wyzej?

Kolejna rzecz moja strona biznesowa jest jeszcze w budowie czy jest sens juz zaczac linkowac? Dodam ze do textu w kodzie zostal zalaczony krotki opis oraz slowa kluczowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma strone i che od niego linki do mnie

Źle kombinujesz, szkoda czasu na takie zbieranie pojedynczych linków, chcesz pozycjonować, musisz zadbać o setki, tysiące wartościowych linków.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale te sa bardzo wartosciowe :-) bo jest pozycjonowany w tej samej braznzy i juz jest w top 5 na 4 frazy i teraz jak do mnie z kazdej podstrony pusci po 1 linku to co firma pozycjonujaca podbije jego strone bedzie procentowalo u mnie:-) bo dzialanie jest jak w piramidzie i moja bedzie na gorze

Dlatego sie pytam, kuzwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie zaszkodzi, ale musisz nauczyć się zdobywać linki na różne inne sposoby.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie siedze i czytam na temat pozycjonowania i juz sam nie wiem jakie archory dawac ? A mianowicie nie rozumiem jednyj rzeczy bo wlasnie znajomy mnie podkopal a mianowicie, czy lepiej dawac archor taka sam jak jak interesujaca fraza czy tez bardziej rozbudowany

Dla przykladu archory

uslugi remontowe- profesionalne uslugi remontowe w warszawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swiadczysz uslugi w calej Polsce? Jeśli nie to lepiej bardziej szczegółowy. Wracając do tych pozycji, to że dostaniesz od niego linka nie oznacza, że bedzięsz wyżej od niego. nawet na to bym nie liczył - on ma pewnie setki linków przychodzących, a Ty tylko kilka. Pozycja może się podniesie, ale raczej nie znacząco.

BlackPress.pl - Automatyczna dodawarka do precli [Najtańsza na rynku - wystawiamy FV]

BlackPress.pl na forum PiO

Darmowa mieszarka synonimów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o co innego czy google czyta tylko archor zaly czy tez z 5 slow w 1 frazie wyobrebnia 2

uslugi remontowe - profesionalne uslugi remontowe w warszawie

czy pozycjonujac na 5 czlonowa fraze ta 2 czlonowa tez pojdzie do gory?

Co do linkow to troche nie rozumiem, czyli co jesli on da do mnie linki z jego strony to czy z logika piramidy cala sila jego strony nie powinna przejsc na maja strone? Rozumiem ze nie musze byc wyzej bo na to ma wplyl inne rzeczy jak optymalizacja strony itp ale czy wartosc linkow jego przejdzie na moja strone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej stronie przy dodawaniu asortymentu mam mozliwosc dodania slow kluczowych i opisu dla wyszukiwarki. Pytanie czy przy dodawaniu towary powinienem wszedzie wpisywac te same frazy (mam 10) czy wybierac tylko zwiazane z nazwa towaru? Nie koniecznie takie na jakie pozycjonuje.

Sklep z zabawkami zaprasza - konkurencyjne ceny!!! Piękne zabawki drewniane czekają!

Niezwykłe lalki monster high !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pójdzie do góry to bardzo delikatnie.

Twoje mniemanie o piramidzie jest błędne. Linki przekazują ułamek mocy, który posiada dana strona, więc nie pozwoli to na wyprzedzenie tej strony.

BlackPress.pl - Automatyczna dodawarka do precli [Najtańsza na rynku - wystawiamy FV]

BlackPress.pl na forum PiO

Darmowa mieszarka synonimów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz :-) kolejne pytanie, planuje zapleczy powiedzmy ponad 1000 blogow i teraz z faktu ze znam sie tylko na WP to czy moge postawic wszystkie tylkona wp? Kolejna rzecz to powtrarzalnosc wygladu czy moge robic np po20 lub 50 takich samych bo i tak beda na roznych IP oraz nikt mi nie powie ze posiada 2000 blogow i nie ma powtarzalnosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności