Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Powinieneś robić takie opisy, które są przyjazne klientowi. Sensowne i treściwe. No bo nie chodzi o to, że produkt pozycjonować, tylko żeby go sprzedać. Dobieraj te frazy, które będą związane tematycznie z danym produktem. Nie przesadzaj z nasyceniem frazami, żeby sklep nie zaczął wyglądać spamersko.

Czas w końcu zagospodarować sygnaturkę. Zajmuję się pozycjonowaniem. Kontakt przez PW na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem świeży w tym temacie i mam kilka pytań :)

Żeby nie przedłużać powiem krótko i zwięźle.

1. Czy zaplecza można trzymać na jednym serwie? (mam home.pl)

2. Czy w zapleczach dodawać linki w stopce do pozycjonowanych stron czy tylko artykułach?

3. Czy budować kilka zaplecz na jednej domenie (jako subdomeny).

4. Są jakieś darmowe narzędzia do budowania zaplecz (jakieś automaty co dodają wpisy do kilku stron np typu word press)

5. Czy opłaca się kupić dane do katalogu mini o wielkości 25 000 rekordów i to importować?

6. co myślicie o czymś takim? https://allegro.pl/program-generator-stron-doorway-i2953375751.html

Dzięki za odpowiedzi!

Pozdrawiam

Edytowane przez jurek89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurek89

1. Tak, jednak zmniejsza to ich skuteczność i bezpieczeństwo.

2. Możesz robić i tak, i tak. Lepiej jednak sprawdzają się linki otoczone tekstem.

3. Tak, jednak zmniejsza to ich skuteczność i bezpieczeństwo.

4. Nie znam darmowych narzędzi tego typu.

5. ?

6. Daleko na tym nie zajedziesz.

Generalnie Twoje pytania sprowadzają się do tego, czy można zrobić zaplecze za darmo lub prawie darmo, najlepiej jeszcze bez zbytnich nakładów pracy. Z takim podejściem raczej nie wróżę sukcesów. Lepiej budować wysokiej jakości serwisy dla ludzi, nie zaś szukać automatów do spamu na początku zabawy z seo.

Czas w końcu zagospodarować sygnaturkę. Zajmuję się pozycjonowaniem. Kontakt przez PW na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzając pozycję strony wiem, że jest powiedzmy w top 20... ale czasem jest sytuacja, że nie ma jej w ogóle nawet w top 200 i powiedzmy jak sprawdzę za kilka h to się pojawia -/+ w miejscu gdzie była wczesniej?

O co chodzi? To jest normalne?

Sklep z zabawkami zaprasza - konkurencyjne ceny!!! Piękne zabawki drewniane czekają!

Niezwykłe lalki monster high !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Bardzo często się tak zdarza że strona znika na jakiś czas czasami nawet na kilka dni. Zwłaszcza jak są "przetasowanai pozycji" w google.

pozdr

Tłumaczenia przysięgłe z języków: rosyjski, ukraiński, gruziński.

link zdjęty :) Zdjąłem linki z profilu do swoich katalogów info priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można bez zaplecza wypozycjonować stronę, tylko trzeba trochę czasu

A czy jest normalne to, że powiedzmy po jakijś przerwie linkowania zaczynamy dalej likować to wtedy strona spada w google na jakiś czas?

Pisanie prac - pomoc w opracowaniu prac dyplomowych

Prywatne lekcje - korepetycje z wielu przedmiotów

Prezentacje maturalne - jak napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie jakąś tam wartość mają, jednak jest mocno obniżona przez kopiowanie tekstów z internetu. Wiele zależy też od innych czynników, których nie podałeś: PR, wiek domen, skrypty i zróżnicowanie stron (treść).

Mam takie pytanie: Jestem na etapie tworzenia zaplecza, mam hostnig z różnymi IP. Jednakże wszystkie strony są na jednym koncie FTP (dokładnie ich pliki). Czy ma to jakieś znaczenie, czy google ma szanse to zauważyć? Jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google bedzie wiedzialo z jakiego hostingu sa te strony, ale nie popadalbym w paranoje. Teraz postaw troche tutaj, kup inny hosting i postaw kolejne strony na nim, dlatego tez warto kupowac mniejsze pakiety na hostingach seo, ale za to na wielu.

Na Microsite Managerze mozesz postawic zaplecze na wielu hostingach, zarzadzasz nadal z jednego miejsca. Jakbys sie chcial przeniesc to tylko podpinasz domeny w innym hostingu i strony juz beda przeniesione (bez kopiowania baz/plikow).

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ma znaczenie to, czy na jednym serwerze wszystkie strony będę trzymał na jednym ftp, czy też każda strona to inne ftp?

Co do microsite menager fajne narzędzie, dzięki za polecenie. Trochę kosztuje, ale poważnie się zastanawiam nad zainwestowaniem. Dla pewności zapytam - admnistrować przez to narzędzie można każdą stroną, nie tylko stworzonymi za jego pomocą stronami?

Edytowane przez mkrauze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ma znaczenie to, czy na jednym serwerze wszystkie strony będę trzymał na jednym ftp, czy też każda strona to inne ftp?

Wedlug mojej wiedzy nie ma to najmniejszego znaczenia.

Dla pewności zapytam - admnistrować przez to narzędzie można każdą stroną, nie tylko stworzonymi za jego pomocą stronami?

Tylko stworzonymi za jego pomoca. Czyli stronami bardzo podobnymi do blogów postawionych na Wordpressie.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności