Skocz do zawartości

Kupe kasy wydane w SEO zero efektów.


Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem dziś z moim klientem z Anglii, podobna sytuacja. Zgodził się na umowę z płatnością abonamentową i to kilka razy. Płacił dobrze ale efektów nie było. Jak sprawdziłem do strony prowadziło ok 30 linków, a płacił głupi prawie trzy lata i czekał na cud.

No ale to mogło być przecież ultra white hat seo.

Przynajmniej małe ryzyko filtra.

ricco-banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Widzę że rozmowa sie rozkręciła:)

Już dostałem dość obszerne wyjaśnienia na priva i szczerze to mi sie już odechciało pakować w ta stronę kasę:) webmaster tools nie widać bana ale może strona ma złożonego filtr algorytmicznego. Nie chce mi sie miesiącami wydawać pieniądze że może kiedyś pozycje sie ruszą. Na razie to zostawiam i może kiedyś od tej strony wrócę... chyba że znajdzie się bardzo dobry pozycjoner który zajmie się pozycjonowaniem strony kolegi ( adult w google.de) wtedy bym sie dołożył żeby jeszcze przy mojej stronie posiedział. Tylko dałem takie ogłoszenie i cisza nie ma chętnych.

Wiele osób pytało: Moja strona to promocje marketów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z D_S - widziałęm kilka takich stron i tego nei da się SEOwać w prosty sposób...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tego rodzaju stronach optymalizacja musi być tip top ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Adwords może być jak studnia bez dna. Trzeba zaawansowanej wiedzy aby były wymierne efekty.

a co to jest wg ciebie zaawansowana wiedza?

- Wszystko co potrzeba wiedzieć o adwords jest napisane przez google, wystarczy przeczytać ze zrozumiem

- na spokojnie budować kampanie / testować i szukać najlepszych rozwiązań

Podsumowując :

1.wg mnie trzeba umieć czytać ze zrozumieniem

2. cierpliwość i zaangażowanie

3. szczęście

żaden ekspert adwords nie znający branży nie jest w stanie zbudować rentownej kampanii w 1 dzień

tak samo z seo, umiejętność czytania przede wszystkim i pracowitość

1% branży potrafi coś więcej o czym w ogóle się nie wspomina na forach bo nikt nie sprzedaje tematów na których można zarobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a co to jest wg ciebie zaawansowana wiedza?



- Wszystko co potrzeba wiedzieć o adwords jest napisane przez google, wystarczy przeczytać ze zrozumiem



- na spokojnie budować kampanie / testować i szukać najlepszych rozwiązań

W zasadzie to nie mam na co odpowiadać. Zadałeś pytanie i sam na nie odpowiedziałeś. :D To chyba szczyt bezmyślności. :)

Mogę tylko uzupełnić odpowiedź.

Myślenie - nie wszystkim to wychodzi dobrze. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.wg mnie trzeba umieć czytać ze zrozumieniem

a co jak o wielu rzeczach nie da się przeczytać bo nie są nigdzie publikowane?

3. szczęście

proponuję lotto

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SS otworzył dział doradztwa?

Swego czasu na GL był koleś który firmy nie miał ale za darmo "pomagał" kup pan domenę tu, serwer tam, teksty na zalecza o tu - zarabiał na refferalach i do czasu któregos bana i wątku na forum był calkiem aktywny to i pewnie jeleni wiele miał.

Wejdź w ryczałt za poszczególne zadania - opracowanie strategii ktoś Ci tutaj napisze a potem podziel to na etapy i wysyłaj specjalistom którzy zrobią to co chcesz z listy - widzisz za co płacisz.

Dodatkowo możesz zlecić SEO od ruchu.

P.s. na zaplecza smieciowe statlink lub e-web na te lepsze - pseudo firmy hostingowe/sklepy albo co innego przyjdzie Ci do głowy.

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności