Skocz do zawartości

Kupe kasy wydane w SEO zero efektów.


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba Ci się tematy pomyliły :) po co akurat w tym temacie komuś taka lista? ^^

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nic mu się nie pomyliło, po prostu chce na urlop jechać :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupe kasy wydanych na SEO i efektów zero, to chciałbym się podzielić listą na której pracuję trzy lata i ją cały czas aktualizuję, sprawdzam i mam efekty dzięki niej :)

 

 

to się podziel, zamiast sprzedawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geniuszu :D Pokaż frazy i miesiąc (rok) skąd pochodzi ten screen, bo na pewno nie jest to aktualny miesiąc :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu branżach/kategoriach rozliczanie się "za pozycje" jest po prostu zwykłym robieniem w bambuko ;) , niedomyślnym wyjaśnię, że chodzi o geolokalizację wyników ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to chciałbym się podzielić listą

92 to rocznik ?

 

 

Nic mu się nie pomyliło

aż się wierzyć nie chce, ale rzeczywiście

 

 

chce na urlop jechać

+1

 

 

Tak 92 to rocznik - Z pozycjonowaniem mam styczność 8 godzin dziennie od 3 lat. Za sobą szkolenia i wyjścia z filtrów i banów gdzie agencje umywały od tego ręce. Więc proszę, się nie wywyższać bo nie ważne kto ile ma lat a kto ile ma w głowie.

P.S Właśnie wróciłem z urlopu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że chciałbyś być bananikiem popieszczony? :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności