Skocz do zawartości

Tatuaże


sorrow

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jako iż stało się modne tatuowanie postanowiłem zrobić sobie swój pierwszy tatuaż, a iż nie tylko Seo człowiek żyje i chce jakoś się pokazać to sobie wytatuowałem Biomechanike gigera na lewym przedramieniu. Jeszcze pierwsza sesja i można to nazwać trochę rozrysowanym konturem, ale na tym etapie jako tako się prezentuje. A teraz pytanie do was może wy jakieś posiadacie np optymalizacja.com na łydce czy Ich libe Seo albo bardzo popularne jabłuszka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie 2 lata temu w zimę zrobiłem taki:

Szook

Co prawda nie ich Libe Seo bo wystarczy że mojego Haskiego nazwałem SEO ;)

Zrobiłeś troszkę źle że robisz go teraz. Wszyscy w wiekszosci budza sie na lato zeby miec tato - a zdajesz sobie sprawę że musisz unikać słońca ? chyba że chcesz mieć te konktury mało wyraźne badź jest ryzyko że będzie się babrał.

;)

Współczuje ci z tym tatto :) starsze babcie rydzykowe nie rozumieją jeszcze że to może być ozdobą :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć raczej nie wstawię, ale mam trzy: na ramieniu bohatera "Mechanicznej pomarańczy" - Alexa, na wewnętrznej stronie łydki mam orkę zwaną Willy, a nad tyłkiem mam jaszczurkę. To na ten moment tyle ;)

podlogo.jpg ten na ramieniu z którego jestem najbardziej dumna ;)

ps. nie mirka a marika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ciagle mysle co by sobie zrobic tak chyba dla jaj - Google na ramieniu :D taki tatuaz ideologiczny - niby kazdy kocha Google, ma za co kochac ale z drugiej strony nienawidzi :) troche na zasadzie parodiowania naklejek na aucie "i love McDonald's" :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj az dostaneisz bana w adsens potem w wyszukiwarce... i bedziesz sie martwil jak go zmienic, albo bedziesz musial sobie dopisac "nie lubie G." :D

ja tez wsumie myslalem o tym ale jak pisal szook poczekam na lepsze warunki dla tego :-)

pzdr

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ciagle mysle co by sobie zrobic tak chyba dla jaj - Google na ramieniu :) taki tatuaz ideologiczny - niby kazdy kocha Google, ma za co kochac ale z drugiej strony nienawidzi :)

Może weź przykład z mojej avatarki ;)

Ostatecznie możesz dać samo Google i w zależności od humoru dopisywać czarnym markerem:

1) I love...

2) I hate...

Wtedy byłoby to bardziej uniwersalne ;)

Zgadzam się z "przedpiszcami" marika - FOTO musi być !! :D

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szookpl

Dziś 4 dzień strupy zaczęły się robić, leciutko odpadają najwyżej mała poprawka na następnej sesji, co do słońca to trzeba się ukrywać i dbać, ale i tak wiodę wieczorny tryb życia więc nie mam co się martwić. Co do twojego tattuu to bardzo ciekawie wygląda włosy jak bryza dobry motyw <OK>.

Jak ktoś chce dobrą reklamę to polecam taki motyw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marika

Używane Bepathen Plus oraz Linomag według instrukcji jaką dostałem na wizytówce minimum 3 razy dziennie należy smarować. Co do nawilżenia to i tak nic nie przebije mojego znajomego który smarował kremem nivea ® a później się dziwił iż cały mu tatuaż odpada :kwasny:

Dzień 3 i kolejne

Rano zdejmij opatrunek, przemyj tatuaż letnią wodą z mydłem, wysusz dokładnie i posmaruj delikatnie maścią Linomag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności