Skocz do zawartości

Slang pozycjonera :)


marika

Rekomendowane odpowiedzi

pewno chodzi o nieskuteczne pozycjonowanie.

A tak naprawde miekkie to takie jakby naturalne - jak wiadomo naturalnie tylko niewielka ilosc stron zdobywa popularność.

Twarde to takie jakies linkory, zaplecze, linki z katalogów a nie z faktycznego polecenia bo strona jest np dobra badz odnosnik do informacji.

a mozę miekkie pozycjonowanie przez miekkiego pozycjonera ;)

kto wie co kto w zyciu ma miekkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też pierwszy raz się z tym spotkałem. Może ktoś sobie to wymyślił.

A słyszał ktoś coś takiego: złośliwe pozycjonowanie, ja nie słyszałem bo teraz wymyśliłem :D

Może powymyślamy określenia które będą slangiem forum PiO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "miękkie" pozycjonowanie?

Miękkie pozycjonowanie w sejmie :

Jest wtedy gdy nagle ktoś się zrywa ze stołka w górę a osoba obok kładzie mu delikatnie dłoń na barkach i mówi "Andrzejku spokojnie usiądź sobie, on naprawdę nie miał nic złego na myśli"

Miękkie pozycjonowanie w barze :

Jest wtedy gdy barman wprawną ręką wlewa kolejną setkę wódki do twojego kieliszka tak aby zrównać poziom wódki i kieliszka w menisku wypukłym.

Miękkie pozycjonowanie w seksie :

Tu każdy ma swoje techniki na miękkie pozycjonowanie :D

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miękkie pozycjonowanie w seksie :

Tu każdy ma swoje techniki na miękkie pozycjonowanie :)

//Offtop

O widzisz i tutaj doszliśmy do sedna materii:

Wladcze pozycjonowanie w seksie i w googlach:

Kazdy lubi byc na gorze :D

btw. Przy setkach tysiecy powstajacych stron dziennie miekkie pozycjonowanie to chyba nie bardzo moze znaczyc cos skutecznego. Ja bylbym za tym ze zeby synonimem bylo : Leniwe pozycjonowanie jak pierogi ruskie:)

pozdrawiam Slangerow yo!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziom wódki i kieliszka w menisku wypukłym.

Ciekawe efekty optyczne! Ja nigdy nie widywałem w kieliszku meniska wypukłego zawsze wklęsły, no ale to widocznie zależy od ilości wypitego alkoholu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miękkie pozycjonowanie to może być delikatne pozycjonowanie, dodanie strony do dmoza i 4-5 najpopularniejszych katalogów stron (onet, wp, interia, gazeta, łebwłeb), pozycjonowanie bez zaplecza, bez systemów. Z różnych ciekawych określeń znam jeszcze pozycjonowanie szerokie, pozycjonowanie agresywne, naturalne pozycjonowanie. ;-)

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności