Skocz do zawartości

ZDOBYLEM TOP! HURRRA!


Pawka

Rekomendowane odpowiedzi

na remonty Warszawa.

SUPER. wypozycjonowalem klienta na trudne haslo.
ale klient nie przedluzyl domeny decoremont.pl.
I po co byla cala moja praca?

remont1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, rzeczywiście 10 pozycja to super topy są. Nie przedłużył bo pewnie i tak ruchu z tego nie miał.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Poznaniu np fraza "wykończenie wnętrz Poznań" daje spore korzyści.

remont i remonty rzeczywiście słabo, pamiętam że lepiej konwertowała fraza "firma remontowa Poznań" ale też słabiej niż ta pierwsza którą wymieniłem. Z całego zestawu fraz pochodnych była najmocniejsza.

ricco-banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mapkach. Robiłem topy w Poznaniu też budowlanka i było tam w topach wiele stron jednego klienta (dokładnie 4) najlepiej konwertowała ta co była top1 w mapkach bo na każdej stronie www był inny telefon i formularz kierował na inny email i łatwo było odsiedzieć skąd klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche już mineło, spadło, wiem:) i że hasło jest dla sztuki tez wiem. klient dawno przestał płacić więc olałem. ale nie przedłużyć domene? tego nie rozumiem:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie przedłużyć domene? tego nie rozumiem

Też tak miałem skończyło się tym że przedłużałem rok do roku setki domen do których ręce mi nie dochodzili, lub ocena ich potencjału byla bledną :D

Zrobiłem "czyszczenie magazynów", nie przedłużyłem sporo domen i tak jak myślałem prawie 100% tych domen nikt inny też nie zarejestrował po ich wygaśnięciu. Co udowadnia, że prawdopodobnie nie mieli żadnej wartości.

Trzeba pamiętać my myślimy w inny sposób jak średnio-statystyczny użytkownik internetu. To co dla nas jest potencjalnie dobrze wcale takim nie musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwoni do mnie kobitka z agencji marketing cos tam coś tam i opowiada ze są partnerem G i że G będzie sprzedawało miejsce w mapkach i rzuca propozycję nie do odrzucenia, za 1000zł, rocznie mam 5 topów mapek (rotacyjnie pozycje od A do J), na dowolne frazy zwiaząne z moją branżą i miasto WARSZAWA, muszę sie zdecydować teraz, wiadomo tylko 10 miejsc a chętnych tłumy, oczywiście poprosiłem o ofertę na piśmie i nic. Kurcze chyba odrzuciłem propozycję życia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwoni do mnie kobitka z agencji marketing cos tam coś tam i opowiada ze są partnerem G i że G będzie sprzedawało miejsce w mapkach i rzuca propozycję nie do odrzucenia, za 1000zł, rocznie mam 5 topów mapek (rotacyjnie pozycje od A do J), na dowolne frazy zwiaząne z moją branżą i miasto WARSZAWA, muszę sie zdecydować teraz, wiadomo tylko 10 miejsc a chętnych tłumy, oczywiście poprosiłem o ofertę na piśmie i nic. Kurcze chyba odrzuciłem propozycję życia :)

Dostajesz tak świetną propozycję i jeszcze stawiasz im warunki ? Wstydź się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max duuużo ludzi nie wie że jest coś takiego jak pozycjonowanie... :D I te frazy robią robotę :) W przypadku Pawka Klient może nawet nie wiedział że tefony co miał to ze strony, a może ma tak dużo Klientów z polecenia że odpuścił internet, mam przykład w rodzinie "Mirek wyłącz mi tą stronę bo terminy mam już na przyszły rok a tu jeszcze dzwonią jakieś debile że jakieś miejsce na mapkach jest do kupienia!"

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności