Skocz do zawartości

Darmowy bon od batandwin.com


artiko

Rekomendowane odpowiedzi

Masz konto w betandwin.com i chciałbyś dostać bonusik ? ;) Musisz tylko:

1. Wejść na stronę: https://www.momentsofvictory.com , wpisać w lewym dolnym rogu swoj e-mail i wygenerować kod.

2. Wprowadzić kod na stronie betandwin w zakładce: Wpłaty/Wypłaty - Bon FreeBet.

3. Automatycznie do twojego konta zostanie dodana za darmo suma ok. 28 PLN :D

Dodam jeszcze, że nie ma żadnych ograniczeń typu blokowanie IP i innych. Podajesz email i generowany jest kod. Na podany email przyślą Ci ten sam kod.

Nikogo nie namawiam do hazardu, ale inaczej ogląda się mecz, gdy postawisz na jakąś drużynę/zawodnika chociaż 1 PLN :) (a tu masz ok. 28 PLN za free)

Speedway blog

Łatwo dostępne karty kredytowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie namawiasz ale namawiasz do uczestnictwa.

hazard online w PL jest zakazany- a Polak który uczestniczy w grach hazardowych podlega prawu karnemu.

To faktycznie ;) nie namawiasz ale w pewnym sensie promujesz :).

To tak jakbys napisal sluchaj tam mozna dostac jedna tabse viagry gratis ;).

Z tego co ostatnio czytalem maja sie wziasc za tego typu strony co promuja hazard nawet jezeli firma hazardowa jest zagranicą to polak uczestniczacy w grach łamie prawo.

Jak czytalek taki raporcik to opisane w nim było że dziwią się że jak na jasno określony zakaz tak na wielu portalach promowany jest tego typu hazard. Pewno czekac nastepnych informacji jak to - przyjechala do mnie Policja bo grałem - a robiłem to na stronie zagranicznej to myslalem ze mogę :).

Uwazam ze link z tego forum powinien byc skasowany bo jednak linkowanie do tego to tak jak linkowanie do viagry.

A widze ze na jednej z podstronem masz banerek hazardowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem na Portugalię 100zł, po kursie 3,5. Kase zbierałem od kuponu za 5zł który dostałem oraz dopłaciłem troche. Wczoraj cieszyłem się jak głupi, bo wielu znajomych obstawiło anglię i razem z nimi oglądaem mecz. Z racji wygranej postawiłem spora kolejkę piwa, obiecałem żonie perfumy, upiłem się do nieprzytomności. raczej chodziło o sam fakt dobrego obstawienia niż 350zł. Właśnie...niedoczytałem że karne się nie liczą i wynik jest 0:0 uznany. Ale wtopa :>

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba nie działa. Okienko z bonusem:

Not Found

The requested URL /bonus/index.php was not found on this server.

Apache/2.0.54 Server at www.momentsofvictory.com Port 80

Jak ktoś chce kod to niech da znać, mam jeden*.

* - szczegóły na gg: 3364139 lub PW

Jeżeli nie wiesz czemu mój post jest taki, a nie inny to zajrzyj tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra...

Czy moze mi ktos powiedziec dlaczego jak mam na koncie 122 zlote i chce wyplaic 120(co jest kwota minimalna)

Pojawia sie taka oto informacja :

Suma, którą znajduje się na Twoim koncie jest niższa niż limit wypłat.

I o co chodzi??Wedlug regulaminu minimalna kwota,którą można wypłacić to 120 więc tego nie rozumiem. !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności