Skocz do zawartości

Atak na jeden z banków


nomado

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Najgorsze jest to, że kolo 3 miesiące siedział na serwerze i nikt się nie zorientował a bank poszedł w zaparte ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślicie, że to jest trochę tak - jak produkujesz pralki, to produkuj pralki a nie wbijaj się do hutnictwa.

Słabe zaplecze kadrowe, półśrodkami zorganizowany "bank", pewnie na szybko... itd.

Ciekawe, czy równie lekko by się wbił do takiego mBanku.

ricco-banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia dlaczego ta trzecia strona zaufana nie zgłosiła do prokuratury podejrzenia o popełnieniu przestępstwa. Przynajmniej ni na ten temat nie widzę. Skoro uznali dowody za wiarygodne powinni to zrobić. Cała sprawa śmierdzi ..

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś dokładnie ?? Przecież jasno wynika, że służby już zostały powiadomione ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia dlaczego ta trzecia strona zaufana nie zgłosiła do prokuratury podejrzenia o popełnieniu przestępstwa. Przynajmniej ni na ten temat nie widzę. Skoro uznali dowody za wiarygodne powinni to zrobić. Cała sprawa śmierdzi ..

To mnie akurat nie dziwi. Może postawa życiowa im na to nie pozwala? I zwyczajnie pochwalają wyczyn kolesia (nie mówiąc tego głośno).

Znam sporo ludzi, którzy sporo wiedzą a jednak u niebieskich się ze swoją wiedzą nie zjawili i nie spodziewałbym się, że się zjawią.

ricco-banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A nie myślicie, że to jest trochę tak - jak produkujesz pralki, to produkuj pralki a nie wbijaj się do hutnictwa.

A ja sobie myślę, że cała "kariera" pana S. jest mocno "szemrana" ....


Bank to najlepsza instytucja do prania/wyprowadzania kasy ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dla mnie ta trzecia strona nie jest wiarygodnym źródłem. ;)

Ps.

Inni wydawcy traktujący o bezpieczeństwie sieciowym dawno by zgłosili incydent (szyty grubymi nićmi ;) ).

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bank to najlepsza instytucja do prania/wyprowadzania kasy ....

Aaaa to swoją drogą - oczywiście, nie wspomniałem o tym, żeby nie zabrzmieć jak zwolennik teorii spiskowych dziejów :)

Również tak myślę, że tutaj ktoś zarobi i wcale nie koniecznie tylko wykonawca dzieła.

Ciekawe gdzie bank jest ubezpieczony i na jakich warunkach :)

Jeśli bank za jakiś czas padnie na plecy, sytuacja będzie stosunkowo jasna. Tzn miał paść.

ricco-banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ps.
Inni wydawcy traktujący o bezpieczeństwie sieciowym dawno by zgłosili incydent (szyty grubymi nićmi ).

Zaczynasz się upodabniać do Bodzia, który wielokrotnie pisze o czymś, z czym nie zapoznał się dokładnie:

Od dwóch miesięcy, czyli od momentu, kiedy dowiedzieliśmy się, kto padł ofiarą włamania, współpracowaliśmy z poszkodowanym bankiem.
Bank zawiadomił i intensywnie współpracuje z właściwymi organami ścigania, w tym z odpowiednimi jednostkami Policji oraz Prokuraturą.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl logicznie, czepianie się , że to nie oni powiadomili jest tylko czepianiem się, bez znaczenia w kontekście całego zdarzenia i faktów ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności