Skocz do zawartości

Atak na jeden z banków


nomado

Rekomendowane odpowiedzi

Boguś, niestety nie rozumiem Twojej męki intelektualnej :D

Chcesz porównać metody, instytucje, reakcje, "osoby dramatu" czy tylko chcesz dać znać, że masz nie zawieszone konto na PiO ?? :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Boguś, niestety nie rozumiem

To chyba nie moja wina, ludzie robią zabezpieczenia ludzie je łamią, teraz rozumiesz?

Wcześniej "Washington Post" podał, powołując się na źródła, że włamania do sieci OPM (Office of Personnel Management) dokonali hakerzy z Chin i nastąpiło to w grudniu zeszłego roku, a odkryto włamanie w kwietniu br.

"Washington Post" przypomina, że podobnego włamania do sieci OPM dokonano w niedawnej przeszłości. Przeprowadzili go w marcu 2014 r. również - według mediów - chińscy hakerzy; ich celem były prawdopodobnie dane osób, które wystąpiły o zgodę na dostęp do ściśle tajnych informacji. Hakerom udało się wówczas włamać do kilku baz danych, zanim ich atak został wykryty i zablokowany.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, już wszyscy wiedzą, że masz możliwość publikacji :D podobnie jak też wszyscy wiedzą , że włamania do sieci były są i będą ;) . Co jeszcze równie "odkrywczego" ?? :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl logicznie... ...bez znaczenia w kontekście całego zdarzenia i faktów

To Ty pomyśl logicznie.

To jest kluczowe. Mając dowody (o popełnieniu przestępstwa), które uznali za wiarygodne powinni w pierwszej kolejności powiadomić organa a nie pytać się banku czy zaistniała taka okoliczność. Jedno wyklucza drugie.

Bank zazwyczaj nie odpowiadają twierdząco jakiejś trzeciej stronie, niezależnie czy ona jest zaufana czy też nie.

Dziwi mnie tez, że w dalszym ciągu jest cisza w sprawie. Przy akcjach phishingowych do innych banków juz media krzyczały, a tu była penetracja serwerów banku i cisza.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. skąd wiesz czy po kontakcie z bankiem nie usłyszeli , że odpowiednie organa są poinformowane oraz "aby się nie mieszali" ?

2. kluczowym w sprawie jest "szantaż" banku aby nie publikowali danych - to wyjaśnia wszystko

co do ciszy to patrz pkt2

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już są pierwsze info.

gó**o sie rozlało i smród rozszedł, nic dziwnego

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności