Skocz do zawartości

[Kilka pytań] Dofinansowanie na stworzenie miejsca pracy SEO


bestos

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pewnie ktoś z Was ma to za sobą więc z góry dzięki za podpowiedzi:

1. Czy przejdzie zakup dwóch komputerów dla jednego pracownika

-wiadomo że ostre seo jeden komputer nie wystarczy XR i Zen potrzebują mocnych procków najlepiej wg. mnie na dwóch maszynach

2. Czy kwotę zakupu oprogramowania Xrumer i Zennoposter wpisujemy cenę w złotówkach?

- Jeśli tak to czy wystarczy przelicznik z kursu z dnia wypełniania wniosku, czy do tego jakieś potwierdzenie kursu? Czy to wszystko do weryfikacji przez PUP np. z historii kursu dolara?

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli potrafisz to solidnie uargumentować - to tak. Najwyżej będziesz musiał się odwołać do Ministerstwa Pracy jeśli Ci odmówią. Jeśli zasadność zakupu jest czytelna, po odwołaniu się przechodzi ogromna większość. W PUP'ach często decyduje "czynnik ludzki".

2. W złotówkach. Przeliczasz z średni kurs NBP z dnia poprzedzającego wystawienie faktury (taka jest zasada). Do przeliczonej kwoty musisz dodać numer tablicy NBP z danego dnia, który zastosowałeś.

ricco-banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii Zenka - nie opłaca się kupować pod niego PC. Jeden procesor to dla Zenka za mało (jeżeli ma być naprawdę ostro). Za 250zł mc można mieć dedyka pod zenka z dwoma 6cio rdzeniowymi procesorami Xeon i 32-48GB ram. Aktualnie za 250zł mam dual Xeon 2470v2 z 48gb ram ale to była naprawdę okazja.

Jeżeli koniecznie chcesz kupować sprzęt pod Zenka i XR zastanów się nad jedną maszyną i procesorem i7-5960X albo używanymi dwuprocesorowymi dedykami z ebay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności