Skocz do zawartości

Dowcipy nie ma lipy. Znalezione na PiO


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 476
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

na oferia takich budżetów jest 95%, poza tym mam wrażenie że tam jest grupa osób co wzajemnie sobie zlecają i sobie potem oceniają, żal mi tylko tych co opłacili opcję premium i prestiż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwo świata, to za mało .....  śmiało ten "zleceniodawca" może aplikować na najlepszego/wysokobudżetowego zleceniodawcę  układu słonecznego   :glaszcze:

 

 

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na stronę główną olx.pl, to tacy "zleceniodawcy" mogą wywnioskować, że serwis postawiony jest na WP z modułem katalogu :hahaha:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm może dlatego, że 90 % osób które coś zlecają zaczynają słowami: "Według mnie, to bardzo proste" lub "Sądzę , że na dwie godzinki kodowania" :olaboga:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo tak:

 

Wpisz olx.pl

 

Plik > Zapisz stronę jako...

 

i już jest 50% zlecenia.

 

Jeśli front-end jest tak banalny, to 1500 zł dla za back-end to i tak za dużo.

 

#hehehe #jestemprogramista #studiujeprawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zaczynają słowami: "Według mnie, to bardzo proste" lub "Sądzę , że na dwie godzinki kodowania"

 

to są synonimy "nie chcę płacić", jak taki się trafia to omijam go z daleka a jak wyjec zadzwoni to gorąco polecam konkurencję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daleko szukać:

 

Zlece wykonanie licznika który będzie odliczać czas.  [...] Proste zlecenie.

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotograf opowiadający dowcipy na PiO zajmujący się prowadzeniem warsztatów z SEO :wow:

 

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/222089-przeprowadz%C4%99-warsztaty-z-samodzielnego-pozycjonowania/

 

Wiele rzeczy już w życiu widziałem, ale jednak ten świat potrafi zaskakiwać... :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może fotograf. Może się nie zna. Ale się chociaż przygotował, "mapy ciepła" jeszcze w szkoleniach speców od krojenia nie widziałem (pewnie po tym poście już będą, jak dojdą o co kaman).

Xanuu - do roboty, przegapiłeś coś! Jest opcja na nowe szkolenie. Nie dziękuj, nie potrzebuję.

 

eM

 

 

 

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Wykonamy] Profesjonalne i mega skuteczne pozycjonowanie...

 

Koszt trzydziestodniowej usługi pozycjonowania "SEOalfo” wynosi 299,00 PLN (słownie: dwieście dziewięćdziesiąt dziewięć złotych 00/100) + 23% VAT. Usługodawca zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ceny usługi w odniesieniu do konkretnego Usługobiorcy

kontakt@e-doradca.com.pl
https://e-doradca.com.pl/ 

te porady prawne za 39 zł (rzecz jasna brutto) już "nie schodzą" ?

 

Drożyzna !!!

 

Zróbcie za ZETĘ (z VAT) ! :)

 

E:lit.

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności